Дівчина забрала собі собаку з притулку, яка виявилася акулою, плавників у малюка немає, але від виду його пащі стає страшно

Дівчина з США забрала собі собаку з притулку, але на плановому огляді у ветеринара виявила у кудлатого рідкісну мутацію. У її чотириногого друга виявилося майже у два рази більше зубів, ніж звичайно, а його пащу при першому погляді можна було легко сплутати з акулячою. Собаці довелося пережити серйозну операцію, перш ніж вона повернулася до нормального життя, інформує Ukr.Media.

31-річна дівчина на ім'я Аврора з американського міста Талса, штат Оклахома, взяла з притулку німецького дога по кличці Локі. Аврора відправилася разом з ним до ветеринара на звичайний для таких випадків огляд.

І доктор був по-справжньому шокований, коли заглянув кудлатому в пащу, адже там він нарахував цілих 70 зубів, розташованих у кілька рядів. При тому що нормальна кількість зубів для собаки — 42.

У розмові з репортерами Аврора пояснила, що не могла самостійно перевірити зуби кудлатого через його надто енергійну поведінку.

Я відвела Локі в нашу місцеву ветклініку для звичайного огляду, оскільки щойно забрала його з притулку. Я сказала лікарю, що колишні господарі згадували, що у нього могли зберегтися молочні зуби. Цей песик величезний і дуже енергійний, тому у мене не було можливості самій зазирнути в його пащу.

Малюкові довелося пережити серйозну операцію.

Лікар призначив процедуру видалення зубів і витягнув з його пащі 21 зуб, так що тепер у нього їх 49, що все одно на сім більше норми.

Випадок Локі особливий, але Аврора пояснила, що подібний дефект в принципі зустрічається у собак не так вже і рідко.

Гіпердонтія — це генетична аномалія яка досить часто зустрічається, просто такого її прояву, здається, ніхто раніше не бачив. Ветеринар не виключив, що причиною могла стати поганий родовід, тому зараз притулок, з якого ми забрали Локі, з усіх сил намагається знайти його заводчиків, щоб запобігати подібним випадкам в майбутньому.

Потім господиня малюка розповіла про те, як пройшла перша ніч після операції.

Ніч і наступний після операції ранок були жорсткими: він забризкав кров'ю всі дивани, килими, кухню і мене. Довелося дати йому снодійне, щоб він не тинявся туди-сюди. Зараз він все ще на спеціальній дієті і їсть тільки м'яку їжу, ми поступово переводимо його на твердий корм.

І, судячи по сторінці Аврори, Локі відмінно справляється з відновленням після операції.

Як же я люблю свого хлопчика! Він кожен день наполягає на таких обіймах. Він повільно виляє хвостиком і дивиться, мовляв: «Хто хороший хлопчик? Я хороший хлопчик!» Я всією душею відчуваю, що він був створений для моєї любові.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *