Головні команди, який повинен знати будь-який собака

Дресування необхідне для будь-якого собаки. Знання і відпрацювання основних команд забезпечить власнику бездоганну поведінку вихованця, а в екстрених випадках допоможе врятувати собаці життя, зазначили кінологи. Експерти назвали основні команди, які має знати собака, інформує Ukr.Media.

До мене

Ця команда допоможе вам у повсякденному житті. З її допомогою можна контролювати переміщення собаки. У разі потреби ви завжди можете покликати вихованця до себе. Правильно навчена тварина реагуватиме на цю команду, навіть якщо вона захоплена чимось іншим.

Дай

За допомогою цієї команди власник зможе забрати у собаки якийсь предмет. Знання цієї команди необхідне кожному собаці, особливо корисною вона буде для собак охоронних порід. За цією командою собака має віддавати або відпускати предмет, який він тримає в пащі.

Бездоганне відпрацювання цієї команди забезпечить безпеку собаці, особливо на вулиці, коли є спокуса підібрати щось із землі.

Фу

За словами експертів, це дуже корисна і потрібна команда, яка, як і команда "Дай", здатна убезпечити собаку.

Найчастіше вона рятує собаці життя, якщо, наприклад, він раптом підібрав отруєну їжу на вулиці. Але й не варто використовувати цю команду за будь-якої небажаної дії собаки. Наприклад, якщо собака якось не так поводиться (тягне повідець, стрибає на диван), то він не зрозуміє, що від нього вимагається, коли ви вимовляєте цю команду, оскільки він звик випльовувати щось з рота на цей заклик.

Місце

Ця команда є нормативною загального курсу дресування. У будь-якого собаки має бути своє місце в будинку, і йому необхідно про це знати. Ця команда говорить собаці, що він має піти на своє місце, спеціально приготоване для нього. За допомогою цієї команди можна дати собаці зрозуміти, що він щось робить не так. Віддаючи її, ви ніби караєте вихованця за погану поведінку.

Поруч

За допомогою цієї команди ви можете полегшити собі життя на прогулянці. Собака, який відмінно знає цю команду, не буде тягнути повідець або тікати від господаря вперед. За умови тривалих тренувань і хорошого засвоєння цієї команди собака навіть без повідця буде йти поруч із вами.

Не можна

Ця команда допомагає господареві контролювати поведінку вихованця в найрізноманітніших ситуаціях. Коли власник вимовляє "Не можна", він дає зрозуміти собаці, що конкретна дія небажана і її необхідно припинити.

Сидіти

Ця команда також корисна в побуті. Дуже зручно помити собаці лапи, надіти шлею, їхати в громадському транспорті, а також перебувати у ветеринарного лікаря на огляді. Команду можна застосувати і на прогулянці, якщо ви зустріли, наприклад, когось зі знайомих і завели бесіду. Сюди ж належить команда "Лежати".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *