Курча, в якого не вистачає пальців на ногах, отримало від людей 60 пар крихітних черевичків

Міш Давіньон тримає чимало різних вихованців, а деякий час тому компанія поповнилася курчам породи серама на прізвисько Нубз, інформує Ukr.Media.

Мешканці Ескондідо (Каліфорнія, США) довелося особливо ретельно піклуватися про нового улюбленця, адже через підшкірних кліщів птах позбувся пальців на лапках.

Решта курей не одразу прийняли Нубза до свого колективу, але незабаром ця проблема залишилася позаду, хоча перед курчам постійно поставала інша складність — він насилу ходив.

Якось раз Міш спробувала взути Нубза в черевички свого собаки породи чихуахуа і з радістю побачила, що хоча хода курчати красивішою і спритнішою не стала, воно в будь-якому разі почало пересуватися і швидше, і впевненіше. Взування не дозволяло травмувати шкіру на лапах. Отже, тепер Нубз прославився в соцмережах як курча в черевиках.

До речі, чимало людей зв'язуються з Міш і запитують, чи можна надіслати птаху в подарунок черевики або капці. Жінка з радістю приймає такі посилки, тож Нубз став володарем немаленької колекції взуття — у його розпорядженні є кілька десятків пар.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *