Макарони собакам: чи можна давати, користь та шкода продукту

Деякі собачники вважають, що немає нічого страшного в тому, щоб пригощати вихованця макаронами, тоді як інші категорично проти цієї страви в раціоні «хвостика», інформує Ukr.Media.

Як стверджують ветеринари, якщо нагодувати здорового пса локшиною, нічого страшного з ним не трапиться — він все з'їсть і напевно попросить добавки.

В цьому відношенні макарони для собаки можна порівняти з чипсами для людини — від однієї пачки нічого не трапиться, а ось зловживання даним продуктом загрожує проблемами зі здоров'ям.

Вся річ у тім, що спагеті і ріжки належать до вуглеводної їжі, тоді як дієта здорового пса повинна складатися максимум з 30% вуглеводів.

Буде краще, якщо цей компонент собака буде отримувати з круп і овочів.

Якщо ж ваш вихованець буде регулярно поглинати великі порції макаронних виробів, це може призвести до ожиріння, панкреатиту, цукрового діабету.

Разом з тим, якщо вибирати правильні макарони — з твердих сортів пшениці — то вони забезпечать собаку вітамінами групи В, мікроелементами і клітковиною. Як варіант — купуйте локшину з гречаного борошна, а ось рисова — під забороною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *