Жінки цих знаків Зодіаку можуть піти з сім’ї

Непостійність належить до однієї з характеристик характеру людини. А якщо цьому факту сприяє виховання, певні умови та культура розвитку, то такий ґрунт стає сприятливим для зародження негативних якостей. У зодіакальному сузір'ї існує лише 6 знаків Зодіаку, які здатні залишити свою сім'ю заради іншого блага. І цими представницями є жіноча стать, інформує Ukr.Media.

Козероги

Здається, що таких владних і раціональних жінок не можна дорікнути у непостійності. Але вони вміють бути непостійними, і якщо піддаються спокусі, їх можна увести з сім'ї. А як же справа з постійністю, як однією з головних якостей цього знака? Не вміючи в цьому плані приймати чітке рішення, вони починають метатися між своєю родиною та головною спокусою. І часто другий аргумент стає для них остаточним рішенням.

І вся річ у тому, що навіть із найкращим партнером їм іноді буває нудно, тому вони вимагають змін. А якщо їм не дають можливості самореалізуватися, то вони здатні перервати найміцніший шлюб. І все, що їх може зупинити від необдуманого кроку, — це діти.

Тельці

За представницями цього знака надійно закріплено статус сімейності та вірності. Але не все так виглядатиме безхмарно. Вони цілком здатні на інтрижки та дрібні грішки на стороні. І всі ці дії вони виконують завдяки своїй меркантильності. Тому поки партнер її влаштовуватиме в матеріальному достатку, вона буде вірною та надійною дружиною.

Але раптом, успіх покине її благовірного і він розориться, то жінка цього не потерпить і піде з родини. Що може міцно вибити колію з-під її ніг, так це безгрошів'я. І не факт, що в неї заздалегідь буде заготовлено заможний запасний аеродром, до якого вона після розлучення з чоловіком попрямує.

Риби

Їм не властивий образ ідеальної дружини. Навіть якщо ця представниця заляже на саме дно, то не факт, що вона з нього скоро вибереться і вирушить на зустріч найкращих умов. І не завжди їй цікаве сімейне життя, адже існують набагато піднесеніші речі за його межами.

У своєму фантазійному світі вона вигадує власний сюжет, в якому їй буде легко та комфортно. А коли вона в сімейних стосунках перебуває в нудьзі, вона поринає у вигаданий світ. І якщо всі ці обов'язки представниці набридають, вона вирушає у нове плавання. Але іноді представниці практикують життя на подвійній суцільній смузі. Але через час їхній обман розкривається, і їх тихо видворяють із сімейного гнізда.

Терези

У житті картинки життєвих подій проносяться зі швидкістю звуку. Звичайно, вони можуть бути членом сім'ї, але це бажання у них затримується ненадовго. І якщо їм стає нудно у сімейній ідилії, то вони вирушають на пошук цікавої пригоди. Жінки цього знаку не терплять зобов'язань, якими їх пов'язують.

І дуже часто стається так, що шлюб, створений по любові, стає для них тягарем, і вони хочуть, якнайшвидше позбутися цієї непосильної ноші. А коли для них сім'я стає тюремною камерою або замкнутим простором, то жінки намагаються звільнитися від неї. І, зазвичай, знаходять собі нове захоплення, але вже поза своєї сім'ї.

Скорпіони

Зірки цих представниць наділили прихильністю до свого чоловіка і здається, що для них немає місця в цьому рейтингу. І їхній темперамент так і сприяє тому, щоб бути вірною і відданою дружиною. Але якщо відносини побудовані на ідеальних умовах, тоді так. Завищені вимоги до свого партнера іноді за своєю скрупульозністю переходять усі межі.

І якщо пощастить їм зустріти такого партнера, вони стають вірними супутницями. Чого вони ніколи не пробачать, то це зраду. Ось тоді вони перші здатні піти із сім'ї. А створити нову сім'ю чи завести любовні стосунки у них виникає не скоро. Вони ще довго переживатимуть гіркоту втрати від колишніх сімейних зв'язків.

Близнята

Для них сталість нічого не означає, як і те, що вони мають бути вірними своїй сім'ї. Коли вони у сімейних стінах зустрічаються з провокацією, то вони нічого кращого не вигадують, як кинути все і вирушити у всі тяжкі. Вступаючи в законний шлюб, ці представниці тішать себе тим, що цей крок вони роблять раз у житті. Але побувавши одружена, вона розуміє, що це не та пригода, про яку вона мріяла задовго до весілля.

І якщо жінка вирішить покинути свою сім'ю, то ні діти, ні почуття обов'язку, ні обов'язки перед батьками не зможуть утримати її. Вона кинеться в обійми цікавого життя і піддасться новим спокусам. І все це завдяки її подвійному ставленню до життя. Але коли представниця пересититься новим щастям, то вона знову постукає у ті двері, з яких вона випурхнула в нове життя. Але ось чи приймуть її знову — питання спірне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *