Найагресивніші породи кішок, на вигляд яких навіть і не скажеш про їхню злісність

Котики — хитрі, розумні та холоднокровні створіння. І, хоча вони маленькі та милі, серед пухнастиків є небезпечні навіть для людей винятки. Розглянемо п'ять неврівноважених і злих порід кішок, які можуть стати проблемою для своїх господарів, інформує Ukr.Media.

Абіссінська кішка

Одна з найдавніших порід кішок — абіссінська, має незвичайний зовнішній вигляд, що нагадує пуму. Вона має складний характер і вимагає виховання з самого дитинства. Якщо ви не навчите вихованця, то він може виявляти агресію та злопам'ятство стосовно господаря та інших домочадців.

Мейн Кун

Мейн-кун — велика порода кішок, яка може бути небезпечною, якщо її неправильно виховувати. Однак якщо господарі приділяють їй увагу та турботу, то вусатий стане лояльним та ласкавим компаньйоном. Мейн-кунам потрібні регулярна турбота та великий простір для активності.

Сіамська кішка

Ця порода часто асоціюється з агресією, і не просто так. Малята сіамської породи насправді можуть бути дуже небезпечними. Своєнравна кішка з гострими кігтями та зубами, які вона може використовувати навіть проти господаря у будь-який момент, підтверджує стереотип про агресивність породи.

Сибірський кіт

Сибірська порода є великим котом або кішкою з розвиненим мисливським інстинктом і сильним характером. Звичайно, він теж входить до списку найнебезпечніших вусатих пухнастиків. Чому? Якщо ви добре виховали свого вихованця, то проблем із ним не буде, але якщо дали йому надто багато свободи, сибірський кіт точно стане джерелом проблем та травм для всієї родини.

Британська короткошерста кішка

Здавалося б, хіба британську кішку можна назвати агресивною? Так часто їх вибирають як домашніх вихованців! І хоча порода вважається однією з найкрасивіших, норовливий характер британських кішок часто недооцінюють. Якщо ви не приділяєте достатньо уваги вихованню британцю, він може доставити багато проблем. Той самий випадок, коли фраза "зовнішність оманлива" може бути застосована і до вихованців!

Деякі з цих порід кішок можуть бути небезпечними для людей, але це не означає, що їх не варто заводити. Як можна було помітити, при правильному вихованні та уважному відношенні будь-які котики можуть стати добрими вихованцями. Головне — любити і дбати про свого хвостатого друга.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *