Неприємний запах із рота у собаки: на які хвороби може вказувати

Лікарі-ветеринари висловилися про ознаки хвороби у домашнього улюбленця. Професійні лікарі зазначили, що існують кілька ознак, які сигналізують про те, що домашній улюбленець захворів, інформує Ukr.Media.

На його хворобу може натякнути різка зміна в поведінкових звичках вихованця. Він буде менше рухатися і менше грати з м'ячем. Також про поганий стан вихованця може і сказати його шерсть. На ній не повинні утворюватися ковтуни або залисини. Ознакою хвороби вихованця є і неприємний запах з рота. Звертати увагу варто і на нежить, що з'явився.

Про похід до ветеринара треба замислитися і тоді, коли в улюбленця пропав апетит. Якщо тварина не хоче їсти, то треба також звернути на це увагу. Апетит може змінитися, якщо в улюбленця почався стрес. Спроби вихованця випити багато води теж говорять про проблеми зі здоров'ям. Ветеринари говорять про те, що не потрібно ігнорувати такі зміни стану вихованця. Якщо ви їх помітили, варто сходити на консультацію до професійного фахівця, який виявить усі проблеми в улюбленця і поставить діагноз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *