Папуга зламав замок на клітці, і його довелося шукати чотири дні

53-річна Лорретта Маккатчен тільки-тільки купила папугу на ім'я Альберт Себастьян, коли йому вдалося зламати засувку на своїй клітці і зникнути!

Себастьян втік зі свого нового будинку в Камбернолді, Шотландія. Щойно це сталося, Лорретта звернулася до місцевої спільноти в соціальних мережах із проханням допомогти розшукати його, інформує Ukr.Media.

Місцеві жителі вирушили на прогулянку, намагаючись знайти птаха, вигукуючи на ходу його ім'я. Пошуки увінчалися успіхами за чотири дні: папугу, що відповідає опису Себастьяна, було знайдено на фермі за 50 км від свого будинку.

Лорретта розповідає, що це було справжнім дивом, адже з моменту, коли він зник, весь світ "перетворився на жах".

"Мій чоловік ділився цим у безлічі груп у соцмережах. Ми ходили гуляти і знаходили людей, які шукали мого папугу. Я бачила, як люди ходили навколо і вигукували його ім'я серед дерев, намагаючись знайти його. Я стукала у двері, плакала і питала людей, чи не бачили вони мого птаха — мабуть, я виглядала божевільною!", — розповідає жінка.

Альберта помітив чоловік, який вигулював собаку біля ферми. Птах сидів на даху автомобіля.

"Виявилося, що в цієї людини був друг, який раніше був інспектором RSPCA, тож їм вдалося спіймати його та відвезти до ветеринара. Протягом двох годин після цього, моєму чоловікові написали і повідомили про знахідку", — розповідає Лорретта.

"Це диво, що його знайшли. Це доброта людей — можливо, тому, що вони знають, як це — втратити кохану людину або домашню тварину", — розповідає зворушена жінка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *