Правила поведінки для людини, яка хоче стати для кішки улюбленим господарем

Якщо ви вирішили взяти на себе відповідальність і завести кішку, то маєте знати 5 правил щодо догляду за твариною. Ті господарі, які їх виконують, хороші, і кішка перебуває під надійним захистом, а також веде щасливе життя. Але, якщо господар ними нехтує, то це огидний власник, який скорочує вихованцеві життя, інформує Ukr.Media.

Стежити за здоров'ям кішки

Кожен поважаючий себе господар повинен стежити за загальним станом вихованця і возити його на профілактичні огляди до ветеринара. Також, необхідно вчасно робити щеплення, які захистять кішку від небезпечних захворювань.

Правильне харчування

Хороший господар обиратиме для вихованця якісні корми. Він швидше заощадить на своїх бажаннях, ніж купить низькоякісне харчування для кішки. Крім цього, він не стане підгодовувати тварин людською їжею зі столу, яка може завдати шкоди здоров'ю кішки.

Розпещений вихованець

Ті, хто справді любить своїх кішок, не допустять, щоб тварина була розпещеною. Не можна безконтрольно годувати вихованців і тим самим доводити їх до крайнього ступеня ожиріння. А також, дозволяти коту хуліганити в будинку. Будь-який вихованець повинен розуміти, що можна робити, а які дії не допустимі. Наприклад, не можна ходити по обідньому столу або дерти шпалери.

Вода та гігієна

Якщо вам дорога ваша кішка і ви годуєте її сухими кормами, то слід подбати про наявність чистої води в мисці у вихованця. Її потрібно міняти щодня і не забувати відмивати поїлку мочалкою з милом.

Також, необхідно стежити за чистотою котячого туалету. Відповідальний господар утримуватиме лоток в ідеальному порядку, вчасно його чистити і міняти наповнювач.

Спілкування з кішкою

Вихованець — це не м'яка іграшка і він потребує постійного спілкування з господарем. Хороший власник знайде час погратися з кішкою. Крім цього, він подбає про речі, які не дадуть нудьгувати вихованцеві.

Різні будиночки, полички, кігтеточки і розважальні іграшки, мають бути у кожної кішки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *