Призначені для ніжностей: найбільш безпроблемні та неагресивні породи кішок

Як у кішки може поєднуватися свавілля, презирство до порядку і нескінченна ніжність і чарівність? Дуже просто — в одних породах більше одного, в інших іншого. І тому тим, хто хоче кішечку для обіймів і спільного споглядання осені з-під пледа, ми порадимо звернути увагу на наступні породи, інформує Ukr.Media.

Шотландська висловуха

Висловухих століттями скрадали проблеми та тяжкості побуту суворих шотландських горців. Це кішка, яка вимагає уваги, але не турботи. А ще вони відомі своїми звичками копіювати поведінку людей.

Бірманська кішка

Це кіт-компаньйон, який оберігає господарів від неприємностей. Згідно з легендою, багато століть тому бандити напали на ченця з кошеням, але в жаху бігли, коли побачили, як його хутро стає золотистим, а очі блакитними. Так і повелося.

Регдол

Сама назва «ганчіркова лялька» вказує на велику селекційну роботу — регдолів спеціально вивели, як найбільш м'яких, сердечних і ласкавих кішок. Вони великі та можуть замінити, якщо не подушку, то частину пледа, коли вмостяться на колінах і будуть зігрівати вас своїм теплом.

Менський безхвостий

За однією з легенд менкс загрався і тому ледь не спізнився на Ноїв ковчег — двері зачинилися і відрубали йому частину хвоста. За іншою версією, порода утворилася шляхом схрещування кішок і кроликів, коли юна чарівниця намагалася показати, чого вона навчилася. У будь-якому випадку вони чарівні!

Американський керл

Закручені вушка керлів — це те, що їм дала людина, закріпила при виведенні породи. В іншому ж вони звичайні кішки, рухливі і грайливі. Мабуть, навіть занадто, тому їх рекомендують у профілактичних цілях тим, хто втомився від життя.

Сфінкс

Сфінкси виведені в теплих краях, але люди тримають їх по всьому світу, в результаті чого порода пристосувалася експлуатувати людину. Сфінксу потрібно тепло, тому він буде всіляко лізти до господарів за пазуху, притискатися і вимагати обійм. І обов'язково зшийте йому кофтинку!

Шартрез

Цю породу обожнюють ті, хто не виносить гучних звуків, хто любить тишу і спокій. Шартрези або картезіанські кішки мають дуже тихий голос і ще більш скромну поведінку. До речі, улюблені кішки Шарля де Голля!

Бурманська кішка

Якщо вдивитися в очі цій породі, то можна помітити, як вони змінюють відтінок і блиск. В давнину це вважалося ознакою того, що через кішок духи предків приходять в наш світ і спостерігають, як там нащадки поживають. Тому бурма завжди вважалася типовою домашньою кішкою, берегинею вогнища.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *