Про які недоліки британських кішок замовчують деякі господарі

Перш ніж завести вихованця, слід дізнатися не тільки про достоїнства його породи, але і недоліки. А що як ви не зможете з ними миритися, інформує Ukr.Media.

Зовсім не милий пухнастик

Зазвичай кішки-британці асоціюються у більшості людей з ніжними, пухнастими і дуже ледачими створіннями. І саме тому їх вибирають багато сімей в якості домашнього вихованця. Однак, як не дивно, враження від "наймилішої" породи котів можуть бути діаметрально протилежними у різних людей. І справа не тільки в характері вихованця, але і умовах, де йому доводиться жити.

Річ у тім, що не кожен будинок і не кожна сім'я підійдуть британцям. Повинні збігтися багато факторів, щоб трапилася любов.

Але може б і інакше. У деяких моментах ці пухнастики принципово поводяться зовсім не по-дружньому.

Які "сюрпризи" можуть чекати власників британців?

Щоб життя з новим пухнастим вихованцем не перетворилася в низку випробувань, рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з головними недоліками цієї породи. Поки ще є час відмовитися від початкового рішення і підібрати кішку іншої породи.

Отже, британці можуть:

  • Розкопати або з'їсти всі кімнатні квіти. Як відзначають власники британців, ці коти мають особливу любов до руйнування квітника на підвіконні. І єдиний спосіб запобігти війні: відмовитися або від квітникарства, або від кота.
  • Сильно подряпати господаря, якщо той вирішить його невчасно потискати або понести з собою. Здається, цим котам більше подобається мирно лежати і споглядати світ. Але горе тому, хто порушить цю ідилію.
  • Скакати по будинку і ліжка господаря щоночі. А милим доповненням цього буде аж ніяк не миле бурчання вихованця.
  • Не бачити людину в дітях. Тобто малюків кішки бачать, але ось мирно терпіти їх підвищений інтерес до себе не стануть. У кращому випадку британець постарається мінімізувати спілкування з маленькою людиною. У гіршому — оголосить її війну.
  • Навмисно ходити в туалет повз лотка, якщо господар не здогадався помити його відразу після попереднього відвідування. Мабуть, ці кішки — найохайніші серед інших пухнастиків. І найпринциповіші.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *