Якими продуктами не варто годувати домашніх котів, щоб не нашкодити їхньому здоров’ю

Домашні тварини завжди були незмінним атрибутом України. Наш народ щиро і століттями не міг обійтися без пухнастого і хвостатого друга вдома — кішки, собаки, морської свинки, хом'ячка і так далі. Однак, все ж саме представники сімейства котячих полонили серця українців найбільше, тому відсутність удома кота або кішки сприймається скоріше як виняток, ніж як правило. Але не дивлячись на те, що майже в кожній сім'ї був або є кіт/кішка, далеко не всі знають, як про них правильно піклуватися і насамперед — чим годувати, інформує Ukr.Media.

Тому ми розповімо, яка їжа шкідлива для здоров'я домашніх котів і кішок. Насамперед варто виключити з раціону харчування домашнього улюбленця-представника котячих усю "сиру" їжу, насамперед необроблене м'ясо та риби. Причина проста: в ній безліч паразитів, бактерій та іншої гидоти, яка легко може нашкодити здоров'ю кота.

Також не варто годувати котів яйцями, оскільки коти також можуть "підхопити" сальмонелу, а також біотин, що міститься в них, для кішок приносить нічого, крім порушення обміну речовин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *