Собака втік з дому, щоб послухати концерт Metallica

Днями Стівен Лі-молодший і його кілька друзів вирушили подивитися виступ гурту Metallica. Під час виступу їхню увагу привернуло щось незвичайне, і це була зовсім не група на сцені!

Неподалік вони помітили в натовпі собаку. Хоча спочатку друзі подумали, що він був з іншим відвідувачем концерту, невдовзі Лі стало зрозуміло, що пес був там без господаря, інформує Ukr.Media.

"Собаці, здавалося, було дуже комфортно, і він добре проводив час", — сказав Лі. "Коли ми йшли до стадіону, собака всю дорогу був поруч".

Зрештою чоловік загубив собаку з поля зору в натовпі, але пес знайшов своє місце!

Пізніше в мережі з'явилася фотографія, на якій собака дивиться в бік сцени, де виступала Metallica, і, схоже, насолоджується шоу. Спочатку, помітивши собаку без нагляду, співробітники концертного майданчика подумали, що його так жорстоко кинули. Вони вивели його і віддали в місцевий притулок. Однак історія виявилася не такою сумною!

Як підтвердила офіційна сторінка Metallica в соцмережах, пес потрапив на концерт після того, як потайки втік з дому. Виявляється, собака на прізвисько Шторм живе недалеко від стадіону — і він "благополучно возз'єднався зі своєю справжньою сім'єю наступного дня".

Сім'я Шторма явно відчула полегшення, коли він повернувся. Здається, цей пес просто збунтувався як усі підлітки — втік з дому і вирушив на концерт!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *