Врятований пума на прізвисько Мессі обожнює своє життя розпещеного кота і відмовляється повертатися в природне середовище

Зараз популярно тримати найрізноманітніших домашніх тварин, які, часом занадто дивні і екзотичні. А яке ж містити пуму, яка вважає себе домашньою кішкою?

Ім'я пумі Мессі дали на честь талановитого аргентинського футболіста. Він живе в прийомній родині подружжя Олександра і Марії Дмитрієвих. Мессі вже п'ять років дуже комфортно і привільно почуває себе у квартирі, інформує Ukr.Media.

Пуму продали в Пензенський зоопарк, коли тому було всього три місяці. Малюк важив набагато менше, ніж належало в його віці і не був пристосований до життя в умовах заповідника. Тоді персонал зоопарку прийняв рішення його приспати. Але Марія і Олександр не дозволили цього і взяли малюка до себе.

Подружжя діляться, що у них виникла симпатія до пуми з першого ж погляду. Вони вирішили купити його, але дане рішення далося їм важко. Вони довго думали, чи буде дикому звірові комфортно у квартирі і чи зможуть вони забезпечити йому достатні умови для проживання. Вони все ж вирішили його викупити і зайнялися його здоров'ям. Зараз у Мессі немає ніяких проблем зі здоров'ям.

Марії та Олександру дуже подобається вихованець. Проблеми виникають тільки з їх домашньою кішкою Кірою, яка ніяк не хоче ладити з Мессі. Господарі зводять це на котячу заздрість.

Ми звикли вважати пум кошенятами, але ось вони вимагають дресування як собаки. Мессі розрізняє до десятка команд, їсть сире м'ясо і миється у ванні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *