Забарвлення кішки впливає на енергетику: у господаря можуть складатися справи і гладко, і не дуже…

Давньокитайські традиції налічують безліч цікавих та корисних відомостей. Серед них є вчення феншуй, яке навчає покращувати якість життя за допомогою розуміння енергетики простору. Основний принцип феншуй базується на взаємодії протилежностей — інь та ян. За цим вченням, кішка володіє особливою енергетикою, і її забарвлення може впливати на енергетичне поле людини, чистячи або заряджаючи його, інформує Ukr.Media.

Кішки трьох кольорів приносять щастя

У Японії саме трьох кольорів кішки, за переказами, приносять удачу та добробут своїм власникам. У китайському вченні феншуй цю думку також поділяють. У будинку, де живуть такі вихованці, завжди присутні кохання та гармонія. А їх власники нерідко досягають висот у кар'єрі, бо вигідні пропозиції немов самі до них стікаються.

Яка енергетика у білих кішок

Котиків з білим забарвленням здавна вважають лікарями та цілителями. Якщо в будинку живе такий вихованець, господарям практично забезпечено кохання та відсутність конфліктів. У коханих завжди будуть взаєморозуміння та гармонія, мінімізуються сварки, а про зради однієї з половинок можна взагалі забути. Якщо ж біла кішка живе в сім'ї з дітьми, вона буде міцною. До речі, подібні властивості мають і домашні вихованці світло-сірого забарвлення.

Кіт чорного забарвлення

І хоча чорні коти — символ невдачі, для своїх господарів вони послужать неймовірно сильним оберегом. Кішки саме такого забарвлення здатні чистити енергетику своєї людини, забираючи і нейтралізуючи весь принесений негатив. Ще один плюс — чорні котики допомагають своїм господарям боротися із заздрістю та злістю, звільняють від образ та сприяють швидкому порятунку від зрадників в оточенні.

Руді котики

У багатьох культурах кошенят цього забарвлення вважають приманкою для грошей. Наче магніти, вони притягують до себе золоті монети або великі банкноти. Котики з рудим, персиковим та золотистим забарвленням наповнюють будинок, у якому живуть, енергетикою щастя, радості та удачі. Відповідно, людина, яка постійно знаходиться поруч з рудим котом або кішкою, також заряджається нею.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *