Варто це запам’ятати: 3 фрази, які говорить справжній маніпулятор

Зіткнутися з маніпулятором завжди неприємно. Особливо небезпечні для психіки стосунки з такою людиною. Але як його розпізнати? Ми вирішили прояснити цей момент зі спеціалістом і зібрали топ фраз, які маніпулятори просто люблять. Будьте уважні, інформує Ukr.Media.

Ти завжди неправильно мене розумієш!

Одна з найулюбленіших маніпуляторських фраз. Ніхто не каже, що у стосунках не доведеться зіткнутися з проблемами та непорозумінням, проте маніпулятор ніколи не зізнається, що в цьому є його вина. Його завдання — викликати у вас почуття провини, чим він і займатиметься. Простіше кажучи, ми маємо справу із газлайтингом у цьому випадку. Всі образливі висловлювання на вашу адресу маніпулятор буде заперечувати, тим самим змушуючи вас думати, що це з вами щось не так, якщо ви постійно не так його розумієте, тим самим ви просто не вилазитимете з тягучого почуття провини перед партнером.

Ти зовсім мене не любиш!

Людям із нарцисичним розладом завжди здається, що ставлення до їхньої персони завжди має бути особливим. У цьому немає нічого дивного, оскільки в їхньому світі — вони єдина цінність для самих себе. На самому початку стосунків вони легко зачаровують партнера, переконуючи останнього в його винятковості, однак вони не потерплять, якщо партнер почне вважати себе хоч трохи кращим за них. Щойно вони відчують вашу зверхність, почнеться потік фраз у стилі "Ти зовсім мене не любиш!", "Ти завжди думаєш тільки про себе" тощо, причому це найчастіше зовсім не так, але маніпулятор постійно вимагатиме від вас захоплення.

Радій, що я в тебе є

Дуже часто маніпулятор знаходить собі в партнери людину з украй низькою самооцінкою. Тільки така людина зможе витерпіти постійний тиск аб'юзера. А натиснути маніпулятор любить саме на найчутливіші точки людини зі свідомістю жертви — така людина страшенно боїться залишитися без партнера. У таких токсичних стосунках фрази "Та хто ти без мене", "Якби не я, ти б залишилася сама" — типове явище. І що найнеприємніше, вони справді діють на партнера, змушуючи його постійно вибачатися і йти на поступки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *