Аніта Луценко показала тренування, яке допоможе прибрати друге підборіддя і домогтися ідеального овалу обличчя

Популярний український фітнес тренер Аніта Луценко розповіла про тренування, яке допоможе прибрати друге підборіддя і домогтися ідеального овалу обличчя. Як відомо, м'язи обличчя теж потребують тренування, як і все тіло. Не просто так придумали фейсбілдінг. Аніта зазначає, що п'ятихвилинне тренування на підборіддя допоможе домогтися ідеального овалу обличчя. "Чи буває крепатура після фітнесу для обличчя? Так, буває слабка крепатура, але ніяких больових відчуттів бути не повинно", — розповіла Луценко, інформує Ukr.Media.

Фітнес тренер склала просте тренування, для якого знадобиться тільки дзеркало, диван або ліжко. Скільки потрібно раз на тиждень проводити таке тренування на підборіддя? Якщо в якості профілактики, то трьох разів на тиждень буде достатньо. Але, якщо проблема є або тільки почала з'являтися, можна вправлятися щодня.

Аніта Луценко зазначила, що таке тренування має стати одним з ранкових ритуалів, як випити кави або прийняти душ. Також тренування можна робити перед сном. Також в кінці ролика Аніта дала пораду, якою з нею поділився її стоматолог. Завдяки цьому трюку можна візуально змінити форму підборіддя буквально за секунди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *