Ці тривожні дзвіночки вказують на перші ознаки ожиріння — перевірте себе

Зайва вага погіршує стан всього організму — факт. Але це не єдиний дзвіночок, що настав час записатися в спортзал. Швидше перевірте себе за цими параметрами, а то раптом настав час худнути, інформує Ukr.Media.

Існує хибна думка, що ожиріння легко розпізнати візуально. Ми звикли думати, що його жертви — виключно люди розміру XXL. Але це не так.

Ви почали хропіти

Не слухайте тих, хто заявляє, що хропіння — це природний процес, посилаючись на те, що у вас вся родина "посопує". Хропіння навряд чи можна назвати естетичним явищем, так воно ще й дуже небезпечне для вашого здоров'я. Причина криється, як не дивно, в зайвих кілограмах: надлишок жирового прошарку навколо шиї звужує дихальні шляхи, що викликає паузи в диханні, внаслідок чого з'являється хропіння.

Важко підніматися сходами

Запам'ятайте: будь-яка легка фізична активність повинна даватися вам просто чи хоча б без особливої тяжкості! Будь то прибирання в будинку, підйом сходами, тривала прогулянка, миття вікон і таке інше. Безперечно, втома накочуватиме. Але от задишки, болю, запаморочення, проблем із тиском у здорової людини точно бути не повинно.

Постійне почуття голоду

Непрохідне почуття голоду може бути обумовлено двома факторами: або ви їсте нездорову їжу, яка швидко насичує і так само швидко викликає бажання з'їсти щось ще, або ваш організм намагається повідомити, що у вас є діабет або ожиріння.

У вас спостерігаються стрибки ваги

Дівчата ростуть до 19 років, а чоловіки до — 25, а паралельно зі зростанням відбувається і природне збільшення ваги. Але якщо стрілка ваг неухильно рухається вгору і після цього віку, то це знак — час уважніше поставитися до свого здоров'я. Ведіть активний спосіб життя, займайтеся спортом і прагнете до гармонії з собою — і тоді ніякі зайві кілограми вам не страшні.

Підвищений холестерин та цукор у крові

Тут йдеться про аналізи. Якщо ви здали кров, а лікар каже, що у вас підвищений рівень холестерину та цукру, це може сигналити про діабет або переддіабет, а винна може бути зайва вага. Якщо не вжити заходів, то холестерин та цукор можуть спровокувати серйозні захворювання серця, нирок, нервової системи, судин.

Навіть якщо вам діагностують цукровий діабет, це захворювання можна контролювати. І один із вірних способів — це позбутися зайвого вісцерального жиру.

Хронічна втома

Зайва вага — це навантаження не тільки фізичне, а й емоційне. Нічого не хочеться, ви постійно в депресії, втома накочує з моменту пробудження. Все це явні ознаки того, що настав час брати себе в руки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *