Джамала скинула 12 кілограмів за чотири місяці і поділилася секретами схуднення

Відома українська співачка Джамала під час другої вагітності набрала приблизно 20 кілограмів. Після пологів знаменитість взялася за себе і сильно схудла, інформує Ukr.Media.

У одному із інтерв'ю Джамала зізналася, що за чотири місяці вона схудла на 12 кілограмів. Вона звернулася до фахівця, який розробив їй індивідуальну програму схуднення.

"Я звернулася, перш за все, тому, що мені дуже хотілося надіти свої наряди, щоб вони виглядали на мені так само, як і до вагітності", — сказала зірка.

За її словами, найскладнішим був перший місяць схуднення. У перші два тижні співачці вийшло скинути всього 800 грамів:

"Я була в шоці! Як? Я просто супер-відмінниця, я нічого не їла: ні печива, нічого солодкого, молочного, фруктів, ніяких фруктів взагалі! Бананів! Я дуже люблю банани. Жодного! І тільки 800 грамів за перші два тижні! Мені здається, це був найважчий момент. Не кинути і не сказати: "так, нічого не діє, все, поки, я буду їсти, як я їла". А потім, коли через два тижні і потім ще два тижні на вагах вже стало мінус два кіло — о, це вже цікавіше".

Також співачка додала, що за чотири місяці правильного харчування сильно змінилася. Вона може з'їсти гамбургер або вареники з картоплею, але їй вже це «не по кайфу». А тим, хто намагається схуднути, співачка радить не упускати руки особливо в перший місяць:

"Тому що в перший місяць тіло твоє поводиться дуже жадібно до всіх грамів і кілограмів. Воно відчуває, що щось робиться не те, і воно намагається все утримати", — пояснює зірка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *