Футбольний матч довжиною в добу: у Черкасах встановлюють незвичайний рекорд

На честь 27-ї річниці Незалежності України в Черкасах вирішили встановити незвичайний рекорд – там був зіграний футбольний матч тривалість в одну добу, у якому взяли участь близько тисячі осіб, інформує Ukr.Media.

Відео унікального футбольного поєдинку:

Грають дві команди, але учасники весь час змінюються. Ніяких обмежень для гравців організатори не робили. Після – рекорд офіційно зареєструють представники Книги рекордів України. Перший гол вже на 15-й хвилині зустрічі чиновникам мерії забили вихованці спортивних шкіл.

Грали цілу ніч, погодьтеся, не часто таке побачиш, а це ще раз підтверджує унікальність даного рекорду:

За ходом гри уважно спостерігає експерт Національного Реєстру Рекордів України Олексій Янкович.

Деякі учасники вже встигли розмістити кілька фотографій з заходу. "Рекордсмени, футбольчика" – підписали фото учасники події:

Всі учасники будуть нагороджені іменними сертифікатами:

"Вирішили на власному прикладі довести, що жінки нарівні з чоловіками змагатися у футбол, це дуже цікаво, це святково", – каже учасниця футбольного матчу Олена Листопад-Кононенко.

"Цей рекорд згуртує, я вважаю, Черкаси, тому що у нас багато заявок, ми очікуємо, що всього у футбольному матчі візьме участь близько тисячі осіб", – заявив співорганізатор акції та директор комунального підприємства "Центральний стадіон" Юрій Гончаров.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *