Головні помилки, які ми допускаємо при схудненні

З якими помилками можна зіткнутися по дорозі до тіла мрії? На це запитання відповіли медики, інформує Ukr.Media.

Жирові відкладення впливають не лише на зовнішній вигляд, а й на стан здоров'я. Це не означає, що потрібно докоряти себе за зайву вагу — ви прекрасні в будь-якій формі. Але якщо ви хочете подбати про себе, збільшити тривалість життя, знизити навантаження на центральну нервову систему, печінку, суглоби, серце, хребет та інші важливі органи, то слід замислитися про позбавлення від зайвих кілограмів.

Важливо розуміти, що цифра на терезах, яка здається вам занадто великою, може вважатися оптимальною з лікарського погляду, адже для кожної людини існує своя комфортна вага. Тому перед схудненням краще проконсультуватися з фахівцем. У всякому разі, він допоможе уникнути помилок, яких можна припуститися. А таких багато! Адже способи зниження ваги вже давно обросли міфами та стереотипами. Ось 5 найпопулярніших помилок тих, що худнуть.

Підвищені фізичні навантаження

Одна з головних помилок при зниженні ваги — потрібно менше їсти і займатися спортом. Такий підхід не завжди виправдовує себе. Швидше за все, якщо ви перевантажуватимете організм фізичними вправами, ви схуднете, але тільки на період, поки вперто займаєтеся. А потім вага повернеться до колишньої цифри. Набагато важливіше звертати увагу на продукти, які ви споживаєте, час, коли ви їсте, і кількість «підходів».

Знежирена дієта

Як тільки людина вирішила схуднути, вона починає споживати знежирену їжу (молоко, сир, олію тощо). Насправді жири «постачають» організму енергію і мозок, переважно, теж складається з жирів. Якщо їх недостатньо, в організмі порушуються процеси гормоноутворення, функціонування центральної нервової системи, а також підвищується вага, оскільки всі ресурси мобілізуються на накопичення жирів. До того ж виникає неконтрольоване почуття голоду і знижується імунітет.

Енергетичні напої та дефіцит води

Причина зайвої ваги може бути у набряку. Якщо нирки працюють неправильно, і з цим потрібно розумітися комплексно. Якщо ж ви знаєте, що кілограми, яких ви хочете позбутися, прийшли до вас через переїдання або сидячий спосіб життя, то рекомендується стежити за балансом води. До речі, часто компанії, які пропонують програми схуднення, вибудовують дієти на енергетичних напоях, в яких багато кілокалорій. Взявши за основу енерджайзери, ви ризикуєте здоров'ям. Особливо якщо в них багато хімії.

Різке зменшення калорійності раціону

Якщо ви вирішили із завтрашнього дня сидіти на дієті і плануєте різко зменшити кількість споживаних кілокалорій, подумайте, якого стресу зазнає ваш організм. У такому стані він почне накопичувати запаси жиру, які вже є усередині. Тому краще обмежувати себе поступово, щоб не спричинити зворотний ефект.

Неправильне голодування

Так, існують способи правильного голодування, але відомішими є неправильні. Наприклад, не можна голодувати насуху, на соках чи травах. Так що якщо вам хочеться спробувати цю оздоровчу процедуру, будьте готові вивчити тему ретельно, щоб не завдати шкоди організму.

Звичайно, ми красиві в будь-якому стані, але досконалості немає меж. Якщо ви хочете почуватися комфортно і легко, а для цього потрібно схуднути, вибирайте правильні способи, перевірені часом, досвідом та професіоналами. До тіла потрібно ставитися уважно, з належним виявом турботи та любові, тоді і воно відплатить вам тим самим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *