Як за допомогою співу позбутися від зайвих кілограмів

Зараз ми розповімо вам про кілька корисних властивостей співу, інформує Ukr.Media.

Під час співу активно працюють м'язи

Під час співу беруть участь і включаються у роботу 80 груп м'язів. Якщо ви дихаєте правильно, напружуються м'язи преса. На уроках вокалу більшу частину часу ми займаємося диханням і практично качаємо м'язи преса — діафрагму, як у спортзалі!

Правильне дихання допоможе спалити жир

Мистецтво співу — це, перш за все, мистецтво правильного дихання. Як відомо, нестача кисню викликає уповільнення метаболізму. Крім того, кисень потрібен для окислення глюкози, яка дає нам енергію, а також для окислення жирових відкладень. Чим більше кисню надходить, тим більше жиру ми спалюємо. Займаючись дихальними техніками, можна спалити на 140 % більше жиру, ніж за допомогою бігу або їзди на велосипеді. Усе тому, що за умови звичайного дихання ми використовуємо тільки 30 % об'єму легенів і вдихаємо недостатньо кисню для позбавлення від жирових клітин, а коли ми співаємо, ми використовуємо глибоке дихання, за якого кров насичується киснем.

Спів захищає від стресу

Як відомо, стрес активізує в організмі процеси, які відповідають за травлення, тому ми найчастіше "заїдаємо" стрес. Процес співу стимулює вироблення у мозку гормону радості ендорфіну, який сприятливо впливає на центральну нервову систему людини, допомагає позбавлятися від стресу, викликає задоволення, дарує гарний настрій. Випробуваний позитивний емоційний заряд покращує увагу, активізує життєвий тонус і підвищує інтелектуальну діяльність.

Спів — енерговитратний процес

Година занять вокалом сприяє тому, що організм витрачає близько 120 ккал. Спалюється за 1 годину співу за наявності ваги: у 50 кг — 85 ккал, у 80 кг — 136 ккал, у 110 кг — 187 ккал.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *