Найпоширеніші помилки, які не варто робити, якщо хочеться швидше накачати прес

Кубики преса — заповітна мрія не лише багатьох хлопців, але і дівчат, інформує Ukr.Media.

Домогтися рельєфного живота не так просто, як може здатися, на перший погляд. До того ж більшість, самі того не знаючи, гальмують тренувальний процес.

Які найпоширеніші помилки роблять не лише новачки, а й часті відвідувачі спортзалів? Та чого не варто робити, якщо хочеться швидше накачати прес?

Забувати про харчування

Бажаючи швидше побачити заповітні шість кубиків преса, більшість приступають до щоденних тренувань з акцентом саме на цю групу м'язів.

Але навіть якщо ви будете качати прес кожен день в декілька підходів, рельєф проявиться, тільки коли жировий прошарок в цій області стане значно меншим. А це можливо завдяки дефіциту калорій. Тому шлях до гарного пресу потрібно починати з правильного харчування.

Робити вправи на прес кожен день

Не варто забувати, що прес і без того задіяний як стабілізатор в таких вправах, як присідання або випади. Тому яку б програму тренувань ви не обрали, м'язи живота будуть працювати на кожному занятті.

Рекомендується навантажувати конкретно прес всього 1-2 рази на тиждень. А ось дотримуватися правильного харчування необхідно постійно.

Ділити прес на "верхній" і "нижній"

І сьогодні багато хто продовжує ділити прес на "нижній" та "верхній". Однак такого поділу просто не існує.

Є один прямий м'яз живота, і він працює в безлічі випадків. Зрозуміло, при виконанні деяких вправ більше напружується або верхня, або нижня частина живота, але при цьому все одно працює весь м'яз в цілому.

Ігнорувати дихання

Важливий момент, який багато хто ігнорує — це дихання. Насправді це дуже важливо. Якщо ви неправильно дихаєте, можна збити необхідний ритм, а від цього постраждає результат.

Під час виконання вправи на прес, коли ви відчуваєте максимальне скорочення, необхідно виконувати видих через рот. А коли максимально розслабляєте м'язи робити вдих через ніс. Ніколи не затримуйте дихання і завжди концентруйтеся на ньому.

Напружувати поперек

Ще одна поширена помилка — надмірне напруження в попереку під час вправ на м'язи живота. Наприклад, виконуючи скручування, лежачи на спині, багато прогинаються в попереку, тим самим надаючи на нього додатковий тиск.

Тому завжди намагайтеся притискати поперек до підлоги або килимку, як би підкручуючи сідниці під себе. Так основне навантаження буде припадати на м'язи преса.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *