Про що говорить головний біль після тренування і чи варто тепер все кидати

Хоча тренування приносять багато користі для здоров'я, деякі люди відчувають головний біль після них. Є кілька можливих пояснень того, чому це відбувається. Одна з можливостей полягає в тому, що збільшення кровотоку і кровообігу під час вправ може викликати головний біль у людей, які вже схильні до мігрені або інших типів головних болів, інформує Ukr.Media.

Тренування також можуть збільшити тиск в голові, що може викликати мігрень і головні болі. Інша можлива причина полягає в тому, що зневоднення може призвести до головних болів. І, оскільки ми більше потіємо під час тренувань, це може посилити проблему. За даними Cleveland Clinic, навіть легке зневоднення може призвести до головного болю.

Якщо ви виявите, що у вас часто болить голова після тренування, є кілька способів запобігти цьому

По-перше, переконайтеся, що ви не зневоднені, випиваючи багато рідини до, під час і після тренування. Ви також можете спробувати спортивний напій з електролітами, щоб підтримувати баланс.

Якщо ви схильні до мігрені, також важливо повільно розігріватися і уникати різких змін інтенсивності. І, нарешті, прислухайтеся до свого тіла і зробіть перерву, якщо відчуєте наближення головного болю. Хоча головні болі, викликані фізичним навантаженням, зазвичай не викликають занепокоєння, завжди корисно поговорити з лікарем, якщо ви відчуваєте постійний або сильний біль.

Різні види головного болю

Щоб зрозуміти, як найкраще лікувати головний біль, важливо знати, який це тип головного болю. Існує кілька різних видів головного болю, включаючи мігрень, кластерний головний біль і головний біль напруги. Лікування кожного типу головного болю може відрізнятися, тому важливо отримати правильний діагноз від медичного працівника.

 • Мігрень — тип головного болю, що характеризується інтенсивним пульсуючим болем, часто з одного боку голови. Мігрень також може супроводжуватися іншими симптомами, такими як нудота, блювота та чутливість до світла або звуку. Напади мігрені можуть тривати годинами або навіть днями і можуть бути дуже виснажливими. Ліків проти мігрені не існує. Але є методи лікування, які можуть допомогти зменшити частоту і тяжкість нападів.
 • Кластерні головні болі — це тип головного болю, що характеризується дуже сильним, гострим болем в одній половині голови. Кластерні головні болі часто супроводжуються іншими симптомами, такими як сльозотеча, нежить і набряк навколо ока на ураженій стороні. Кластерні головні болі зазвичай виникають "кластерами" або групами, з декількома нападами, що виникають протягом декількох тижнів або місяців.
 • Головні болі напруги є найбільш поширеним типом головного болю. Вони часто викликані стресом або м'язовою напругою і характеризуються тупий, ниючий біль. Головні болі напруги зазвичай можна лікувати безрецептурними болезаспокійливими засобами, такими як ібупрофен або ацетамінофен.
 • Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *