Рекорди у спортзалах, які ніхто не може побити

Багато хто ходить в спортзал не для того, щоб поліпшити своє здоров'я, а щоб перевершувати когось в певних речах, наприклад, в м'язовій масі, кількості кубиків преса і так далі. Але, повірте, це того не варто, і не лише тому, що, в спробах перевершити інших, ви можете серйозно підірвати своє здоров'я, але і через те, що вже поставлені рекорди, де цифри настільки високі, що їх не подолати, інформує Ukr.Media.

Для інтересу, додамо в цей список не тільки чоловічі рекорди, але і жіночі, щоб ви зрозуміли, що дами теж можуть багато чого.

Планка на ліктях — більше 11 годин

Планка — це вправа, в якій час сповільнюється, і кожна хвилина здається вічністю. Не вірите? Спробуй встояти в ній хоча б хвилину. Впевнені, що ваші найбільш треновані знайомі не зможуть пробути в цій позиції і 10 хвилин.

У 2021 році рекорд по стоянню в планці встановив Абдул-Рахім Гетагазов, протримавшись 11 годин, 11 хвилин і 11 секунд. Хлопцеві всього 11 років. До цього Джордж Худ, 62-річний колишній морський піхотинець, встановив рекорд, простоявши в планці 10 годин, 10 хвилин і 10 секунд.

Планка на ліктях у жінок — більше 4 годин

Ви можете скільки завгодно думати про те, що жінки — слабкі істоти, які тільки й можуть, що займатися пілатесом та іншими жіночими тренуваннями, але чи зможете ви, в такому випадку, побити рекорд канадки Дани Гловакі, яка, в 2019 році, простояла в планці 4 години 19 хвилин і 55 секунд?

Жим лежачи — більше 500 кілограмів

Бачили коли-небудь диск для штанги вагою 20 кілограмів? Вельми об'ємна штука, яку складно підняти нетренованій людині. А тепер уявіть, що таких дисків на штанзі 25.

Абсолютний світовий рекорд в багатошаровій екіпіровці поставив Джиммі Колб в 2021 році, піднявши штангу в 508 кілограмів. Його колега по спорту, Майк Вомак, використовуючи одношарову екіпіровку, в 2009 році зміг підняти штангу вагою 427,5 кілограмів.

Жим лежачи у жінок — понад 270 кілограмів

У США живе Бекка Суонсон, яка вибрала для себе шлях паверліфтингу та професійної боротьби. За своє життя вона ставила безліч рекордів, які змушують навіть сильних чоловіків, які не пропускають ні дня в тренажерному залі, пошепки говорити про свої досягнення.

У 2005 році Бекка підняла штангу від грудей вагою 272,5 кілограма. Крім того, ця дама зробила станову тягу зі штангою вагою в 310 кілограмів і присідання з 387,5 кілограмами.

Підтягування — майже 2 тисячі разів за 3 години

В школі у всіх був такий однокласник, який не міг підтягнутися жодного разу, і всі над ним сміялися, адже, в середньому, кожен робив по 5, а то і по 10 підтягувань. Пізніше, коли ми підросли, то хвалилися між собою, як хтось може підтягнутися навіть більше 50 разів, не відірвавши рук від поперечини.

Що ж, всі це хвастощі абсолютно нічого не коштують, особливо в порівнянні з рекордом паризького пожежного Матьє Сервана, який зміг підтягнутися 1972 рази за 3 години, що, в середньому, становило 11 підтягувань на хвилину.

Віджимання — понад 13 тисяч за 8 годин

Віджимання — це ще більший біль, ніж планка, адже тут поєднуються і напруга, і активність м'язів. Віджатися хоча б 100 разів з відпочинком — це вже непоганий результат для середньостатистичного чоловіка, а 1000 вже здається чимось нереальним. Але американець Бретт Массера, мабуть, має якісь вбудовані в плоть сервоприводи, інакше ніяк не пояснити його рекорд. За 8 годин він зміг віджатися 13186 разів, що становить приблизно 27,5 віджимань на хвилину. Так, приблизно стільки, скільки більшість хлопців зможе зробити за день без підготовки.

Безперервні віджимання — більше 3800 за 1 годину

Реальність попереднього рекорду ще хоч якось можна уявити, адже він був поставлений з відпочинком. А ось індієць Біджендер Сінгх, в 1988 році, віджався 3877 разів за 1 годину. Не зупиняючись. Це, щоб ви розуміли, близько 65 віджимань на хвилину. Якби хоча б кожен тисячний чоловік в Індії був би настільки ж сильним і витривалим, весь світ вже давно говорив би на хінді, їв рис з карі і мріяв переїхати в Нью-Делі.

Підйом штанги з присідаючи — понад 570 кілограмів

Фіни — дуже сильні і витривалі люди. Особливо серед них виділяється Йонас Рантанен, який зміг підняти 575 кілограмову штангу з присідання в екіпіровці. Що стосується рекорду без екіпіровки, то він належить американцеві Рею Вільямсу, який підняв штангу вагою 425,5 кілограмів. Судячи з усього, і в одного, і в іншого, хребти зроблені з титану, інакше не ясно, як вони, від такої ваги, не переламалися надвоє.

Станова тяга — понад 500 кілограмів

Раніше рекорд належав Еллі холу, який, використовуючи екіпіровку, підняв 500 кілограмів в становій тязі в 2016 році. Після цього він, правда, втратив свідомість, і це зрозуміло, адже така вага виглядає просто фантастичною. У 2020 році ісландець Хафтор Бьорнссон, використовуючи лямки і комбінезон, підняв 501 кілограм.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *