Стало відомо, від яких гарнірів жінки 50+ швидко повніють

З такими стравами жінка ризикує дуже швидко погладшати. Однак така загроза не означає повну відмову від улюблених страв. Просто з ними потрібно бути акуратнішими. Як раніше їх їсти, не доведеться, інформує Ukr.Media.

Картопля

Навіть відварна картопля загрожує фігурі зайвими кілограмами. Але якщо її подати трохи теплою, тоді калорійність гарніру знизиться, — і ніякої шкоди фігурі. У цей момент небезпечний крохмаль перероджується в резистентний, який діє аналогічно клітковині. Він потрапляє в товсту кишку в неперетравленому вигляді, де поступово розчиняється. У результаті людина довго зберігає відчуття ситості. Але картопля має бути трохи теплою. В іншому разі в організм разом із гарніром прийдуть і зайві кілограми.

А перед смаженням картоплю взагалі потрібно порізати і залишити на ніч у воді. Як результат — овоч втратить до 80% небезпечного крохмалю.

Рис

Його теж рекомендується споживати в охолодженому стані. Причина — менша калорійність, ніж у рису, який подається в гарячому вигляді. А отже, і менше ризику для фігури.

До речі, лікарі радять готувати крохмалисті продукти, зокрема й рис, за невеликих температур:

  • для варіння достатньо 60-70 С;
  • для тушкування в духовці — 100-120 С.

І не можна доводити їх до стану повної готовності. Це називається "аль денте", — коли плита вимикається буквально за 2-3 хвилини до завершення процесу. Причина — щоб перетравити приготоване за принципом "аль денте", організму знадобиться трохи більше сил. А отже, і калорій він спалить більше.

Макарони

Ще один крохмалистий і небезпечний гарнір. Але його теж можна убезпечити, якщо подати трохи теплим. Тут працює той самий порядок, що й у картоплі, рису. До речі, легендарна італійська акторка Софі Лорен дуже любить макарони, але має при цьому струнку фігуру. Чому? Вона їсть пасту злегка не доварену, з овочами, — і не повніє. І жодних кетчупів, майонезу, а тільки справжні овочеві соуси.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *