Вакуум живота — техніка, яка допоможе зробити ваш прес ідеальним

Кожна жінка мріє про ідеальний плоский животик з кубиками преса, який би говорив про його власницю, як про свідому і спортивну особистість Якщо ви досі думаєте, що домогтися такого ефекту можливо тільки завдяки виснажливому і часом дорогому фітнесу, то поспішаємо вас порадувати — техніка вакууму живота здатна "прокачати" ваш прес з мінімальними грошовими вкладеннями, інформує Ukr.Media.

Все про специфіку техніки

Як всі легкі і дієві способи схуднення, дякувати за появу вакууму живота в нашому спортивному житті ми повинні йогу. Адже в основі вакууму лежить "уддіяна бандха" — вправа з йоги, яка задіює діафрагму.

Техніка вакууму живота допомагає значно поліпшити стан травної, кровоносної і дихальної систем організму. Коли ви робите вакуум, відбувається м'який масаж внутрішніх органів за рахунок посилення припливу крові. Регулярні тренування допоможуть спалити вісцеральний жир, який накопичується навколо органів.

Особливості м'язів Преса

Поперечний м'яз живота знаходиться дуже глибоко, під внутрішнім косим м'язом. "Дістатися" до нього дуже складно: при хитанні преса і під час скручувань він зовсім не включається в роботу, але ж без нього неможливо правильно сформувати рельєф живота.

Слабкий поперечний м'яз призводить до накопичення жиру і як результат у вас вже не гарний плоский животик, а ненависний "рятувальний круг".

"Вакуум корисний тим, що під час нього працюють не тільки поверхневі, але і глибинні і абдомінальні (бічні) м'язи Преса. Під час виконання вправи також працює поперечний м'яз живота", — пояснює тренер.

Якщо робити цю вправу на регулярній основі, то тіло почне генерувати тепло і простимулює роботу травної та ендокринних систем.

Техніка виконання

Як і в будь-якому спорті ефективність вправи залежить від того, наскільки правильно ви її виконуєте, адже неточні рухи не тільки не допоможуть підтягнути потрібні м'язи, але і погіршать початкове положення справ.

Найбільш дієвим вакуум живота буде, якщо виконувати його вранці натщесерце. Він розбудить організм без необхідності вливати в себе літри кави, і запустить обмін речовин на цілий день.

"Робимо глибокий видих, втягуємо живіт назад і вгору, після чого фіксуємося в даному положенні на деякий час (стільки, на скільки можна комфортно затримати дихання). Після цього випускаємо живіт і робимо плавний вдих. Повторюємо кілька разів (для початківців достатньо 3-5 повторень)", — пояснює тренер.

Новачкам вакууму найкраще виконувати вправу в невеликому нахилі вперед, поклавши руки на коліна. При правильному виконанні вправи вакуум сам підтягне живіт під ребра і до хребта, і ви відчує напругу поперечного м'яза.

Користь вакууму

Важлива функція вакууму — збільшення припливу крові до ендокринної системи і до всіх важливих внутрішніх органів, у тому числі до репродуктивної системи органів. Безсумнівна користь вакууму в тому, що він робить позитивний вплив на травлення, прискорює обмінні процеси в організмі за рахунок затримки дихання, а також через невеликий, штучно створений, дефіцит кисню і величезний приплив крові.

Ті, хто мучиться зі стільцем зможуть назавжди забути про свою неприємну проблему, адже вакуум здатний вирішити і її.

Мабуть, найприємніший ефект від вправи — підтримка тонусу шкіри. Після того, як ви вдало подолаєте початковий бар'єр занять, зможете виконувати кругові рухи животом, як східні танцівниці. Вакуум значно загальмує процес накопичення жиру на животі завдяки прискореному, а в деяких випадках і знову запущеному метаболізму.

Кому робити вакуум заборонено?

1) операції на черевній порожнині. Якщо недавно ви пройшли через складні хірургічні втручання на органах черевної порожнини або м'язах, то варто відмовитися від вакууму мінімум на пів року, а перед тим, як почати або знову повернутися до вправ, обов'язково варто проконсультуватися з фахівцем.

2) захворювання серцево-судинної системи. Через те, що під час виконання вправи потрібно постійно затримувати дихання, цілком ймовірні скачки тиску. Якщо ви — гіпер-або гіпотонік, то потрібно задуматися, чи так вже вам потрібен вакуум живота.

3) захворювання легенів. Тут і так все ясно. У дихальних вправах, до якого відноситься і вакуум живота, саме від того, як надходить повітря в легені залежить ефективність занять. При хворобах легенів про вакуум потрібно забути раз і назавжди і знайти для себе більш підходящий спорт.

4) критичні дні. Під час місячних організм жінки відчуває чималі навантаження, а вакуум тільки посилить їх. Однак тим, хто виконує вправу регулярно і не відчуває нездужання в критичні дні, лікарі не рекомендують робити перерву.

5) вагітність. Виконання вакууму під час вагітності може спровокувати викидень — подбайте про здоров'я майбутньої дитини і відкладіть виконання на післяпологовий термін.

Завдяки цій експрес-вправі можна підтягнути м'язи Преса, сформувати красиву лінію талії і прибрати ненависні сантиметри. Запорука успіху в правильному виконанні техніки, а також неймовірному бажанні і наполегливості. Ми віримо в вас і ваш майбутній плоский живіт.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *