10 ознак того, що він просто грає з тобою

Він не любить, щоб вас бачили разом

Коли хлопець закоханий, він кричить на весь світ про свої почуття, намагається, щоб його родичі і друзі не тільки дізналися твоє ім'я, але і регулярно проводили з тобою час. Йому важливо, щоб ти їм сподобалася і стала людиною, яка входить в його «кола». Але якщо він не поспішає тебе знайомити з близькими, не любить, щоб вас з ним бачили разом, і ви зазвичай ходите тільки в ті місці, де його ніхто не знає, то щось тут не так! Може, це означає, що у нього є дівчата, окрім тебе, і він боїться, що вони побачать вас разом, тому намагається приховати тебе. Якщо ти відчуваєш, що саме це і відбувається, тоді відповідь напрошується сам собою.., інформує Ukr.Media.

Він рідко тобі дзвонить

Я дзвоню своїй дівчині кожен день, ми розмовляємо годинами. Якщо ми робимо в цьому марафоні перерву я починаю відчувати порожнечу всередині. Якщо хлопець, з яким ти разом, рідко або взагалі не дзвонить, це може означати, що він не зацікавлений в тобі і ти для нього просто іграшка. Напевно, у нього є хтось важливіший на телефоні.

Він не відкривається тобі

Коли хлопець щиро закоханий, він намагається ділитися з тобою усіма подіями свого життя. Він говоротиме про все: про злети і падіння. Тому що він хоче, щоб ти любила його таким, який він є, хоче твоєї любові і підтримки. Але якщо хлопець, з яким ти зустрічаєшся, не відкривається тобі і більшість ваших розмов – це флірт, то він просто грає.

Він підводить тебе

Коли хлопець любить, він цінує кожен момент проведений з тобою. Він знає, що твій час цінний, і проводить з тобою багато часу і ніколи не відмовить тобі в зустрічі. Але якщо він скасовує ваші спільні плани… Будує їх, а потім відмовляється в останній момент, можливо, в його житті є люди важливіші. Не зрозумійте неправильно, скасування планів сама – це не страшно. Всі іноді бувають зайняті. Але якщо це відбувається часто… Навряд чи ти для нього важлива.

Твої почуття для нього не важливі

Якщо хлопець по-справжньому любить, то йому далеко не байдужі твої почуття. Він подбає про те, щоб ти завжди посміхалася і тобі не було боляче. Якщо ви сваритеся, то він приходить і мириться. Але якщо твоєму чоловікові наплювати, сумно тобі чи тобі погано…Якщо він навіть не намагається запитати у порядку чи ти… Чи демонструє фальшиве співчуття… Він напевно просто грає!

У нього купа дівчат-друзів

Нічого поганого в тому, щоб у хлопця були друзі-дівчата, як і в тому, щоб у дівчат були друзі-хлопці. Але якщо у нього їх явно нездорова кількість, навіть до такої міри, що він постійно на телефоні з однією з них…. Це теж явний сигнал, що він не відноситься до тебе серйозно. І тобі пора піти від нього.

Він вічно скаржиться

Хлопці, які люблять, зазвичай не звертають увагу на те, як ти виглядаєш або пахнеш. Вони люблять тебе такою, як є, а не за тонни косметики. Але якщо хлопець вічно скаржиться на твій зовнішній вигляд, і навіть тоді, коли ти виглядаєш просто чудово, він каже, що можна було і краще, і всі твої зусилля просто йдуть в нікуди, а тобі знову боляче, ти, швидше за все, маєш справу з бабієм!

Він ховає від тебе свій телефон

Телефони і соціальні мережі – не так вже й важливі, коли мова заходить про любов. Якщо ж твій хлопець якось дивно поводиться з телефоном, друкує щось, коли ти не бачиш і відходить далеко, щоб відповісти на якісь важливі дзвінки, не показує тобі свій телефон, як би ти не просила, а потім звинувачує тебе в тому, що ти звинувачуєш його в невірності, то він точно не вірний!

Його минуле – таємниця

Перед тим, як почати з кимось зустрічатися, дізнайся про нього максимум інформації. Інакше ти можеш опинитися з тим, хто розповідає тобі різні історії про своє минуле всякий раз, як спливає така тема. Коли ти питаєш його про кількість дівчат, з якими він був, цифра завжди різна. Якщо все якось не ясно, і він від тебе щось приховує – ти з бабієм!

Все зводиться до інтиму

Якщо ти з хлопцем, який швидше проведе час в ліжку, ніж поговорить з тобою, ти точно не з тим хлопцем, і він просто грає з тобою. Фізична близькість важлива в будь-яких відносинах, але вона не ВИЗНАЧАЄ їх. Якщо він завжди поспішає залізти тобі під спідницю і навіть не цікавиться твоїми почуттями, або якщо всякий раз, коли ти відмовляєшся, він влаштовує сцену і починає звинувачувати тебе у всьому, ти з бабієм і це треба припинити!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *