Що трапиться, якщо ви загубили сережку — народна прикмета

Вірити у прикмети чи ні — особиста справа кожного. Та на ділі виходить, що будь-яка людина, хоч трохи, але цікавиться ними, інформує Ukr.Media.

Як реагувати, якщо загубилася сережка?

Давно відомо, що для чоловіка така втрата означає невтішні новини або неприємності. Ці знання прийшли до нас ще з давніх часів.

У попередні століття, втім, як і зараз, сережки носили і чоловіки, і жінки. Для сильної статі це був знак влади, багатства. Якщо сережку носив моряк, то вона слугувала своєрідним оберегом, козаки ж у такий спосіб давали зрозуміти, що носій сережки — єдиний син у родині, опора і надія своїх старих батьків.

Тому для чоловіка втратити сережку — прикмета не дуже хороша, вона може принести негативні зміни в житті.

А ось якщо чоловік знайшов сережку, то на нього, згідно з прикметами, чекає прибуток або радісна чи довгоочікувана звістка.

Що ж обіцяє сучасним дівчатам старовинна прикмета?

Як не дивно, але тут усе відбувається з точністю до навпаки. Виявляється, якщо дівчина загубила сережку, то вона незабаром зустріне судженого. Ну а якщо коханий вже є, значить, вийде за нього заміж. Ця прикмета знайшла відображення у старовинній приказці: «Загубила сережку — знайдеш Олежку».

Якщо ж спробувати включити раціональність і логічне мислення, то можна пояснити появу цієї прикмети.

Будь-яка жінка засмутиться, втративши улюблену прикрасу. Як її відволікти? Звичайно, пообіцяти щастя в особистому житті. Але, цікаво, що така обіцянка збувається доволі часто. Тому втрата власноруч зробленої або купленої в магазині сережки — прикмета дуже навіть позитивна для дівчини або жінки.

Існує гіпотеза про те, що сережка, як оберіг, збирає в собі всю нехорошу енергію, а потім, намагаючись уберегти свою господиню від неприємностей, залишає її собі. Саме тому після втрати прикраси багатьом дівчатам починає постійно везти.

Як реагувати і що робити, якщо сережку загубила заміжня дама?

Хитра прикмета і в цьому випадку обіцяє приємне проведення часу в компанії нового коханого.

Для трактування прикмети можна звернутися до сонника. В одному з них втрата сережки у сні може стати передвісником розкриття якоїсь таємниці або несподіваного подарунку.

Що робити, якщо ви знайшли загублену сережку?

Іноді на вулиці або у транспорті можна побачити загублену сережку. Як вчинити в цьому випадку? Якщо згадати про роль оберегу, насиченого негативом, то, звичайно, не слід піднімати цю прикрасу. Таким чином можна привернути на себе чужі неприємності. Зрозуміло, це тільки прикмета, проте, краще не ризикувати.

Знахідку золотої сережки увісні можна трактувати як несподіваний подарунок. В якості сюрпризу можна розглядати і зустріч зі своєю половинкою, і раптову удачу, і навіть грошовий приз.

У народних прикметах живе вікова мудрість. Швидше за все, в їх основу було покладено і давні забобони, і якісь знакові події. Цілком можливо, що прикмети можна було б якось раціонально пояснити, якби не пройшла величезна кількість часу.

Однак можна вірити і просто так, не вдаючись у пояснення. І замість того, щоб сумувати та думати, як знайти загублену сережку — радіти події і чекати хороших змін.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *