Як зробити красиву фігуру — корисні поради

Поради як домогтися розкішної фігури. В хорошій фізичній формі можуть бути абсолютно всі, інформує Ukr.Media.

Зрозумійте, чого хочете

Перш ніж зайнятися спортом і піти в зал, подумайте, чого ви хочете насправді: красиву фігуру, здоров'я або просто гарний настрій під час тренувань? Прислухайтеся до себе, адже без чіткої мети результату не вийде.

Пройдіть обстеження заздалегідь

Не нашкодити — головне гасло! Не треба робити все, щоб стати краще прям завтра. Потрібно починати поступово, потихеньку, розмірено. Перш за все, подбати про своє здоров'я: сходити до лікаря, здати аналізи (кров, гормони). Дізнатися, чи немає проблем: фізичних відхилень або обмежень, непереносимості будь-яких продуктів. Все це потрібно знати заздалегідь, інакше вправи могуть бути марними, а в якихось випадках навіть шкідливими.

Виберіть тренера

Якщо у вас немає досвіду в спорті, не займайтеся за онлайн-програмами — вони підходять тільки для підготовлених дівчат. Іншим же краще вибрати дійсно хорошого, грамотного тренера. Вибирати тренера варто не за кількістю титулів, кубків та інших регалій, а щоб він підходив по духу. Щоб він мотивував, був красивим, здоровим. Щоб вам з ним було легко. Щоб, прийшовши на тренування, ви думали: я хочу бути такою ж, як він або вона. Щоб це в мозку включалося під час тренування, тоді тренування будуть проходити набагато легше і результативніше.

Хороший тренер складе для вас індивідуальну програму харчування, тренувань, врахує стан вашого здоров'я. І обов'язково буде просити дотримуватися режиму, адже він також сильно впливає на кінцевий результат.

Перетворіть рутину в систему

Всі кроки по досягненню головної мети повинні стати системою. Як в туалет сходити або зуби почистити. Якщо ви збираєтеся бути в хорошому тілі постійно, дії повинні стати регулярними. Буває мотивація: побачив красиву картинку — зробив себе схожим, схуд. А потім трапляється зрив, все починає дратувати, і ви кидаєте. Мотивація буває трошки підступною. Тому її потрібно постійно підігрівати, і це не просто. А якщо турбота про тіло перетвориться в систему, вам буде легше. Потрібно взяти за спосіб життя думки: "я хочу перебувати в своєму здоровому і красивому тілі все своє чудове життя". І радувати цим інших, оточуючих, але в першу чергу себе.

Купіть яскраву форму

Купити найкрасивішу і яскраву форму, кросівки. Щоб відображення в дзеркалі радувало і піднімало настрій. Це дуже важливо. Спробуйте і ви підвищити собі мотивацію новою формою.

Не відмовляйте собі у смачній їжі

Ми — те, що ми їмо. Звичайно, потрібно дотримуватися всіх правил, програмі, яку для вас складе ваш тренер. Але іноді обов'язково влаштовувати собі "святкові дні". Наприклад, в суботу та неділю їсти все, що хочеться, а в інші дні дотримуватися режиму. Давати собі обіцянки: "ось зараз я схудну, а потім з'їм смачненьке, а потім знову схудну". Організму теж потрібно давати поблажки, інакше він втомиться і не буде нічого віддавати. Радісні, "смачні" дні обов'язково повинні бути у вашому житті. Хваліть себе за успіхи і говорите собі, яка ви молодець.

Знайдіть духовну мотивацію

Потрібно кожен день проживати так, ніби завтра може і не трапитися. А ми тим часом засмучуємося, не любимо, не тренуємося, відкладаємо життя на потім. Потрібно виконувати за день максимум, наповнювати його добрими, хорошими справами стосовно себе і оточуючих. Це дуже важливо, адже в житті може трапитися все що завгодно.

Пишайтеся собою

Здійснюйте такі вчинки, за які будете собою пишатися. Наприклад, стрибнули з вишки і пишайтеся собою, що подолали свій страх. Сходили на тренування — думайте, боже, ось хтось сидить і їсть пельмені, а я потренувалася, попрацювала, і мені добре. Хваліть себе за такі вчинки — так ви відчуєте смак до спорту.

Ніколи не опускайте руки

У всіх нас бувають дні, коли немає настрою і хочеться сумувати. В такі дні потрібно себе чимось відволікать. Потанцюйте, заспівайте — і стає легше. Не сидіть, не дивиться телевізор і не плачте, як же все погано. "Все погано" не буває. Знайдіть собі заняття, які будуть вас відволікати від сумних думок. Спорт, наприклад, — відмінний варіант.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *