2 знаки Зодіаку, які стали найрідкіснішими у світі — перевірте, раптом це ви

Кожна людина, навіть далека від астрології, так чи інакше з нею пов'язана. І ось чому: ми постійно асоціюємо людину з її знаком Зодіаку. Не усвідомлюючи цього, ми аналізуємо її тип характеру, поведінкові характеристики, дивимося сумісність знаків Зодіаку у сімейному житті і навіть у дружбі. А чи задавалися ви колись питанням поширеності того чи іншого знака?

Думаю, ви неодноразово помічали, що часто в житті вам трапляються Риби, але ви ніколи не зустрічали Козерога або ваші друзі переважно Скорпіони. Хм, може це все недарма?

Ваше право — вірити чи ні, але насправді вся справа у поширеності того чи іншого знаку Зодіаку. Декілька знаків постійно конкурують за звання рідкісних і популярних знаків. Це пов'язано насамперед із змінами, які постійно відбуваються у житті. «Фактори будуть змінюватися з року в рік, оскільки на народжуваність впливають багато факторів, наприклад пандемія», — зазначила знаменитий американський астролог Лорен Еш. Ну і звичайно, не варто забувати про людський фактор: погода, настрій, свята — все це позначається на тому, коли на світ з'являється найбільше малюків, інформує Ukr.Media.

За офіційною статистикою, найрідкіснішим знаком Зодіаку за останні 20 років є Водолій, а лютий — найменш поширений місяць народження.

"Відомо, що Водолії, керовані Сатурном, планетою карми, дисципліни та структури, а також Ураном, творцем змін, кидають виклик існуючому стану речей", — говорить Еш. Це бунтарі від природи, найчастіше гуманітарії, які нічого не бояться і йдуть уперед, завжди намагаються домогтися справедливості та здобути незалежність.

Водолії, зазвичай, вибирають людей ненудних, зацікавлених у житті та розвитку. Саме тому ідеальну пару для них можуть скласти Близнята, Стрільці та Овни.

Міцний зоряний зв'язок у Водоліїв з Левами, стосунки з якими будуються за принципом «протилежності притягуються». Лорен стверджує, що «якщо ці дві людини працюватимуть над тим, щоб дивитися на речі з погляду іншого, „хімія” між Водолієм і Левом може стати тим самим великим коханням, яке трапляється раз у житті».

На другому місці за рідкістю стоїть Козеріг. "Як і Водолій, Козеріг знаходиться під впливом Сатурна", — зазначає Еш.

На противагу Водоліям найпоширенішим знаком можна вважати Львів та Дів. Дослідження останнього двадцятиріччя показало, що Діви займали тим часом переважне становище народжуваності, згідно з даними демографа Брейді Гамільтона.

«Важливо зазначити, що Водоліїв справді мало, бо у цьому знаку Сонце перебуває у вигнанні. Це найскладніше становище для Сонця в астрології.

Навіть історично так склалося, що діти, народжені взимку, рідко доживали до літа. Вони часто вмирали від холоду, епідемій та нестачі сонячного світла. Тому генетично дійсно Водоліїв і Козерогів найменше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *