3 знаки Зодіаку, які найчастіше зраджують — їм не можна довіряти

Що таке зрада? Якщо дуже коротко, це порушення взятих зобов'язань, знецінення почуттів інших людей. Це дії, що суперечать правилам і нормам, на які людина погоджувалась раніше. Безумовно, середовище, виховання та оточення впливають на наші мотиви та поведінку. Однак існує ряд характеристик та особливостей, які здатні підштовхнути людину на зраду та обман, інформує Ukr.Media.

Близнята

Цим повітряним, інтелектуальним знаком керує спритний і моторний Меркурій. Представники Близнят є складними, двоїстими, суперечливими натурами, схильними до авантюр та сумнівних витівок.

Вони поверхневі та легковажні, глибоко та емоційно не прив'язуються. Для них важливою є зміна обстановки, яскраві різноманітні емоції, їжа для розуму. Вони легко можуть припинити стосунки та залишити свого партнера, у кращому разі — залишитися з ним у дружніх стосунках.

Їхні сильні якості — товариськість і комунікабельність — часто призводять до того, що в процесі розмови вони можуть проговоритися про щось важливе для іншої людини. А це може бути розцінено іншими як зраду.

Риби

Риби — найчутливіший і чуйніший знак Зодіаку, який у різних обставинах теж може «перевернути з ніг на голову» свої позитивні якості. Управитель Риб, Нептун, наділяє їх таємничістю та двоїстістю. Не можна зрозуміти, що вони думають.

Їхня підвищена чутливість і вразливість призводить до вразливості. Риби надовго запам'ятовують образи і не прогавлять можливості помститися. Це може статися, коли інша людина вже не згадає ні цього дня, ні цієї ситуації. Мрійливі Рибки дуже злопам'ятні!

Представники цього знаку — романтичні та творчі, часто закохані та не відрізняються сталістю та вірністю. Вони живуть у своєму світі, не люблять ризикувати і навіть при найменшій підозрі в сумнівності справи або каверзі залишать вас розбиратися з проблемами поодинці. Найчастіше наївні Рибки навіть не зрозуміють, що зрадили. Вони просто зовсім інші! Ви ще виявитеся і винними — навіщо було втягувати їх у свої авантюри, не спитавши.

Тонка душевна організація призводить до того, що їм простіше втекти від відповідальності, ніж мати справу з проблемою. Думка інших людей впливає на їх вирішення, тому вразливі Риби часто вагаються і відмовляються від своїх домовленостей та обіцянок.

Водолій

Водолій — управитель знаку Уран. Планета вільнодумців, революціонерів, оригіналів. Індивідуальність та незалежність у них у крові. Вони розумні, відкриті, прямолінійні. Їхня дружність і оригінальність притягують, їм хочеться довіритися. Але ці якості можуть виявитися і з протилежного боку. Водолії готові на все, щоб отримати бажане і залишитися при цьому незалежними та вільними від будь-яких зобов'язань. Їм необхідно відчувати, що вони вільні у своїх почуттях та діях.

Коли представник цього знака не зацікавлений у людині, він до неї просто байдужий. Якщо людина перестала бути їм корисною, вони легко викидають її зі свого життя. У випадку, коли інша людина стала ініціатором розриву, Водолій готовий на помсту та зраду.

Якщо представник цього знака відчує контроль над собою або хтось зазіхне на його незалежність, він «піде по-англійськи», не попрощавшись, а в гіршому випадку — неввічливо, порушуючи домовленості та обіцянки.

Звичайно, вищесказане не означає, що всі представники цих знаків здатні на зраду, а всі представники інших знаків — «білі та пухнасті». Кожна людина глибоко індивідуальна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *