Як відпустити людину, з якою вам не судилося бути

Немає нічого більш руйнівного, ніж побачити споріднену душу в людині, з якою у вас з тієї чи іншої причини не може бути ніяких стосунків. Немає нічого сумнішого, ніж відчувати справжню любов до того, хто не призначений для тебе. Напевно, що більшості з вас вже доводилося переживати травматичний досвід. Це міг бути близький друг, колега чи просто людина, яка з'явилася у вашому житті. І цей чоловік, який дозволив вам побачити те, чого ви не бачили раніше, і який змусив тим самим полюбити, на жаль, призначався зовсім не для вас, інформує Ukr.Media.

Як одного разу сказав підприємець Пол Хадсон: «Це така любов, яка говорить не про початок чогось чарівного, а швидше про те, що могло б бути магічним і прекрасним, але ніколи не трапиться».

Ось декілька способів, які, сподіваємося, допоможуть вам відпустити людину, з якою ви не можете бути разом.

Вмійте насолоджуватися часом, який ви проводите удвох

Зовсім нелегко продовжувати спілкуватися з людиною, яку ви любите, але з якою не можете бути разом. На це здатні тільки сильні особистості. Якщо ви володієте мужністю і силою продовжувати проводити час з ним, розраховуючи тільки на дружнє спілкування, значить ви по-справжньому круті.

Однак такий варіант стосунків в інші моменти вам буде здаватися досить привабливим. У такому разі спробуйте зосередити свої зусилля на те, щоб зберегти цю людину в своєму житті, хоча б навіть просто як друга. Це дасть вам можливість насолоджуватися часом, який ви проводите разом, замість того, щоб зациклюватися на тому, як сильно ви хочете бути з ним.

Знайдіть хобі, яке дозволить вам відволіктися

Постарайтеся направити свою увагу на щось продуктивне, наприклад, на абсолютно нове захоплення. Підберіть собі те хобі, в яке ви поринете з головою, діяльність, якою ви будете займатися з справжньою пристрастю.

Не робіть помилку, весь час прокручуючи в голові ті мрії та фантазії, яким не судилося здійснитися. Краще зосередьте увагу на можливості свого особистісного зростання, що дозволить вам продовжувати рух вперед.

Захистіть себе

Зберегти дружні відносини з людиною, яку ви любите, важко, але можливо. Будьте поруч з нею, але вчіться захищати себе. Ви більше не можете дозволити собі бути вразливими. Якщо ви відчуваєте, що якісь його вчинки доставляють вам біль, тоді просто відступіть. Встановіть для себе межі, за які ви не зможете переступати. Це дозволить вам убезпечити себе від занадто хворобливих переживань.

Знайдіть людей, які будуть вас підтримувати

Неможливість бути з людиною, до якої лежить серце, може викликати досить сильні напади смутку. Але тільки якщо ви самі дозволите ними оволодіти собою. Необхідну підтримку в таких ситуаціях можуть забезпечити ваші близькі та друзі. Не варто боятися звертатися до них у важкі для себе моменти, адже ви завжди зможете відплатити їм добром за добро.

Експерт з стосунків доктор Джейн Грір зазначає: «Дозвольте друзям підтримувати вас, навіть якщо ви просто докладаєте зусиль, щоб рухатися вперед, тому що це допоможе вам оволодіти новим ритмом руху».

Будьте чесні з собою

Не дозволяйте собі впасти в залежність. Ви живете повноцінним життям і крім взаємовідносин з людиною, до якої ви маєте нерозділені почуття. Всякий раз, коли ваш мозок будуть переповнювати сильні емоції, викликані його присутністю або думками про нього, нагадайте собі: у вас з ним можуть бути лише дружні стосунки.

Якщо ви вирішили підтримувати спілкування з ним, не упускайте можливості отримувати задоволення від часу, який ви проводите разом. Однак при цьому не дозволяйте своєму розуму постійно думати про нього і відволікати вас від всього іншого, що відбувається у вас в житті.

Обмежте свої контакти з ним

Якщо ви відчуваєте, що навіть дружні взаємини з цією людиною доставляють вам біль або народжують всередині вас необгрунтовані надії, значить, прийшов час зробити перерву у спілкуванні. Це дозволить вам обмежити вплив ваших емоцій на прийняті вами рішення. Візьміть паузу рівно на стільки, скільки вважаєте за потрібне. Можливо, для цього вам потрібно включити силу волі, але ці зусилля не пропадуть марно. І якщо ця людина дійсно піклується про вас, він обов'язково зрозуміє ваше рішення.

Ось що говорить експерт з відносин Равід Йозеф: «… Залиште його в минулому. Продовжувати спілкування з цією людиною, незалежно від того, наскільки близьким «другом» він є для вас, – це лише плекати надії на можливі стосункиз ним».

Почніть зустрічатися з іншими людьми

Не говоримо про те, що вам неодмінно потрібно кинутися з головою у нові стосунки, швидше, ви повинні дозволити собі відкритися для нових можливостей і почати насолоджуватися життям.

Приймайте запрошення на побачення від нових молодих людей, але не порівнюйте їх з вашим «втікачем». Тому що всі люди різні. І в цьому вся принадність.

Описуйте свої почуття

Ведення щоденника є одним з ефективних методів полегшення внутрішнього болю. Всякий раз, відчувши, що всередині вас починає вирувати ураган емоцій, постарайтеся випустити їх. Дозвольте своєму серцю вилити на папір все, що переповнює його, і тоді зможете відчути, наскільки тихо і безтурботно стало у вас на душі.

Нехай щоденник стане вашим особистим психотерапевтом.

Дайте собі час погорювати

Переживання болю, викликаного нерозділеним коханням, – це дуже неприємний процес. У цей період ви відчуваєте своє серце, немов би розрізаним навпіл. Тому не соромтеся попросити на роботі невелику відпустку, присвятивши її горюванню за невдалою любов'ю.

Не бійтеся висловлювати свої почуття, випускаючи їх тим самим назовні. Це найкраще, що ви можете зробити в цій ситуації. Якщо вам хочеться плакати, плачте. Якщо хочеться кричати, кричіть. Кричіть з усіх сил. Ніколи не стримуйте своїх емоцій.

Поділіться з ним своїми почуттями

Найкращий спосіб позбутися від накопичених емоцій – це поділитися ними з людиною, яка їх викликала. Це дозволить взяти ситуацію під контроль і почати рухатися далі. Просто зробіть це, нічого не очікуючи при цьому від нього. Будьте чесні з ним, давши йому зрозуміти, що невдала любов викликала у вас сильну душевну біль.

Ви заслуговуєте на те, щоб, нарешті, закрити цю ситуацію і звільнитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *