4 найблагородніші жінки за знаком Зодіаку

Шляхетна жінка — та, яка має не лише красу і розум, а й високі моральні якості. Така жінка завжди готова прийти на допомогу, підтримати та вислухати. Вона не терпить брехні та обману, а завжди говорить правду навіть у найскладніших ситуаціях. Шляхетна жінка дбає про своїх близьких і завжди намагається зробити їхнє життя кращим. Вона ніколи не дозволить собі принизити або образити іншу людину, навіть якщо вона не має рації, інформує Ukr.Media.

Представниці яких знаків Зодіаку найближче до цього ідеального опису.

Телець

Поруч із жінкою-Тельцем стає спокійно, а від плавних рухів та голосу настає умиротворення. Представниці знаку вміють спілкуватися, бути привітними, тактовними. Також вони здатні терпляче слухати співрозмовника без різких манер і грубих витівок, у них живий розум і чудове почуття гумору. Такі жінки поважають себе і свого чоловіка: не дають підстав сумніватися в його головному становищі і при цьому сповнені власної гідності. Саме за таку подачу себе у жінок-Тельців закохуються з головою та безмірно їх поважають.

Крім того, представниці земного знака — чудові господарки, з ними ніхто не може зрівнятися в умінні вести будинок. Їхня оселя обставлена зі смаком, скрізь стоять квіти, а чистота панує в кожній кімнаті. При цьому жінка-Телець вміє бути ощадливою, але її будинок завжди повна чаша. Тому друзі люблять бувати у неї в гостях, адже тут завжди чекають чудово приготовлені страви, тепла сімейна обстановка та комфорт.

Риби

Жінка-Риби — романтична, мрійлива, витончена та приваблива для чоловічої статі. Її стихія — вишукане, богемне суспільство, де перед її шармом не може встояти жоден чоловік. Представниці знаку вміють добре і зі смаком одягатися, бути щедрими та вибірковими, коли йдеться про подарунки. За всієї любові до розкоші та комфорту, Рибам чуже таке поняття, як «смітити грошима». Такі жінки — великі фантазерки, сповнені сентиментів. Для них заплакати, все одно, що зробити ковток води. Але попри внутрішню силу, жінкам-Рибам подобається бути беззахисними: вони ніколи не відмовляться від підтримки, навіть якщо в змозі вирішити все самостійно.

Поруч із чоловіком жінка-Риби почувається істиною леді. Вона покладає на нього будь-яку відповідальність і чекає від свого обранця турботи, захисту та виконання її бажань. Риби вміють любити по-справжньому, без залишку і не здатні на зраду.

Представниці цього знака дуже залежать від фаз Місяця. Повний місяць вони сповнені енергії і веселощів, а при новому Місяці стають апатичними. Але в будь-якому випадку з Рибами легко спілкуватися: вони не намагаються придушити співрозмовника, перекричати його. Здатні з посмішкою вийти з конфліктної ситуації, там, де інші нервуватимуться і переживатимуть.

Стрілець

Жінки-Стрільці — це вільні від забобонів, природні у своїй поведінці жінки. Їхнє просте, позбавлене фальші ставлення зачаровує з перших хвилин. Стрільці все роблять щиро: і сміються, і плачуть. Представниці знаку — веселі, цікаві у спілкуванні, з екстравагантними ідеями та невичерпною фантазією. Їхній ентузіазм і оптимізм постійно дивує оточуючих. Меланхолія та песимізм — це не про них.

Рухи жінки-Стрільця швидкі, а рішення вона приймає швидко і часто безпомилково. Її внутрішня впевненість приваблює оточуючих, особливо чоловіків. До речі, про чоловіків: умовності у стосунках не для жінки-Стрільця. З партнером вона завжди на рівних, тому притягує до себе чоловіків, яким подобається такий вияв.

Збоку може здатися, що жінка-Стрілець поводиться легковажно: фліртує з усіма поспіль і пускається в любовні авантюри без розбору. Але це лише видимість. Насправді все інакше. При всій своїй зухвалості та кокетстві жінка-Стрілець дуже вибіркова, але не вважає за потрібне доводити це оточуючим, адже її мало хвилює, що думають інші. У спірних ситуаціях представниці знаку завжди постають за себе та своїх близьких.

Водолій

Жінки-Водолії — привабливі, граціозні, дотепні. Вони можуть не бути першими красунями, але точно будуть найцікавішими. У тому числі, за рахунок свого особливого стилю в одязі. В один день вони можуть прийти в ультрамодній сукні, в інший — у вінтажному вбранні з скрині бабусі. При цьому в обох нарядах Водолії виглядатимуть чудово: вся справа в їхньому вмінні поєднувати та комбінувати речі. Те саме можна сказати і про зачіску.

У жінок-Водоліїв чудова інтуїція, тому обдурити їх практично неможливо. Вони дуже роботящі і все роблять на совість. За їхньою роботою приємно спостерігати збоку, оскільки навіть у незначних нюансах є блиск і витонченість. До свого чоловіка жінка-Водолій ставиться по-особливому. Вона не ревнує, бо вважає, що це забобони. Його інтелект для неї важливіший за гроші. У чоловікові така жінка бачить друга, якого поважає і готова допомогти йому у всіх його починаннях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *