До чого у людини з’являється позіхання за народними прикметами і спостереженнями

Позіхання відбувається рефлекторно, і у різних народів світу є дуже багато прикмет і забобонів про нього. Пропонуємо розібратися з цим детальніше. Навіщо під час позіхання потрібно прикривати рот долонею?

Одна з найстаріших народних прикмет свідчить, що той, хто часто позіхає, незабаром зіткнеться зі своїм недругом, інформує Ukr.Media.

Наші предки вірили в те, що рот потрібно прикривати долонькою для того, щоб через нього під час позіхання не проникли в людину якісь темні сили, тобто демони.

Деякі люди похилого віку навіть перехрещували відкритий рот під час позіхання. Люди вважали, що якщо людина часто позіхає, то необхідно розправити якомога ширше плечі і почати активні рухи.

Часте позіхання — до зустрічі з недоброзичливцями

Ця прикмета говорить, що якщо людина часто позіхає, то це як попередження про зустріч з недоброзичливцями. На Сході люди вважають, що під час позіхання людина може очищати свої чакри.

Якщо позіхати і перебувати поруч з людиною, яка негативно налаштована проти вас, то це може стати причиною емоційного виснаження.

Деякі люди похилого віку вірили в те, що якщо людина часто гикає або позіхає, то це може бути одна з ознак псування або пристріту.

Як багатьом з нас відомо — позіхання дуже заразливе. Досить подивитися на людину, що позіхає, як тут же робити це почнете і ви самі. А ось вчені впевнені, що якщо людина позіхає після того, як хтось позіхне, то значить, вона її симпатизує. Доведено, що це характерно для людей, які вміють співпереживати.

А чи знаєте ви, що в Японії в офісах персонал навіть влаштовує невеликі паузи під час роботи для масового позіхання. Було встановлено, що завдяки такій «позіхальній паузі», мозок людини починає працювати набагато активніше.

Що значить позіхання по днях тижня

Понеділок — якщо ви почали позіхати в понеділок з ранку, то це до хороших вістей від коханої людини. Позіхання протягом усього дня може говорити про те, що скоро здійсниться все, що ви задумали.

Вівторок – якщо ви почали позіхати у вівторок, то згідно з прикметами це може означати, що в цей день має бути зустріч з недругом. Люди похилого віку вірили, що позіхання у вівторок може передвіщати зустріч з родичами або друзями.

Середа – якщо ви почали позіхати саме з ранку в цей день тижня, то малоймовірно вдасться уникнути сварки з коханою людиною. А ось позіхання у вечірній час — хороша прикмета. Незабаром ви дізнаєтеся про таємного шанувальника.

Четвер – часте позіхання в четвер може означати, що скоро настане момент, коли про ваші таємниці дізнаються оточуючі люди.

П'ятниця — якщо ви почали позіхати саме з самого ранку, то це означає, що необхідно остерігатися недоброзичливців. А ось позіхання ввечері — до прибутку.

Субота – позіхання вдень може означати, що є людина, яка на вас сильно ображена. Позіхання ввечері може говорити про те, що незабаром має бути бурхлива вечірка.

Неділя — якщо вас наздогнало позіхання з самого ранку, то це до великих покупок в цей день. У вечірній час — це провісник сварки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *