Названо знаки Зодіаку, представниці яких не створені для ролі дружини

Астрологи переконані, що ті чи інші властивості характеру людини залежать від того, буквально під якою зіркою вона народилася. Наприклад, вони запевняють є три зодіакальні будинки, представниці яких ну ніяк не годяться на роль дружини, інформує Ukr.Media.

Козероги

Представниці цього знаку Зодіаку відомі своєю впертістю. А ще вони дуже люблять надійність та рух уперед. Через все це Козерогу дуже непросто змиритися зі змінами в житті, тим більше такими радикальними, як створення родини. Козероги-дами — віддані дружини та матері, але терпіння їх не безмежне. Вони завжди готові кинутися у бій, відстоюючи свої права: змусити таких жінок підкорятися практично неможливо.

Риби

Представниці цього знаку у своїй більшості — креативні авантюристи. Так, вони віддадуть усе заради своєї сім'ї, але нюанс у тому, що Риби бувають дуже примхливими. У житті Риб перша роль відведена творчості. І це слід сприймати, розуміти, а ще цим треба захоплюватися. Ми це до того, що представниці знаку не будуть простоювати годинами біля плити і до блиску натирати підлогу. І не намагайтеся їх змусити це зробити. Хоча вони знайдуть сотні способів змусити вчитися та розвиватися дітей. До речі, їхніх батьків також.

Тельці

Тільці-жінки просто люблять стабільність та комфорт. А ще вони просто фанати стабільності. І поки в їхньому житті все є, то жінки з цього зодіакального будинку будуть ніжними і поступливими. Однак варто лише найменшої тіні промайнути над її добробутом та привіт. З усмішливої красуні, що пурхає між салонами краси і модними бутиками, вона відразу перетвориться на розгнівану фурію.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *