Небезпечні прикмети і забобони, які пов’язані зі швейною голкою

Голка – магічний предмет, який використовують в змовах і ворожіннях. Він символізує жіночу силу і магічну енергію. Передбачити майбутнє і змінити життя може навіть звичайна голка – прикмети нижче розкажуть про це детальніше, інформує Ukr.Media.

Швейна голка – прикмети і забобони

Голка – потужний захисний інструмент, як і шпилька. Щоб чужі очі не заглядали в будинок, приколіть її до фіранки. В стіни, одвірки, під ліжка та дитячі колиски здавна встромляли голки. За повір'ями, вони колять очі чорним чаклунам, які наводять негатив. Не забудьте попередити домового про новий оберіг, щоб він не поранився вістрям.

Наступити на голку – прикмета до сварки з друзями. Якщо наступив хтось інший – доведеться сваритися з ним. Сісти на голку – чекайте зради або розчарування в любовній сфері.

Не можна дарувати голки, це до бідності. Якщо у подарунковому наборі для рукоділля вони присутні, дарувальник повинен взяти символічну плату за презент. Голки застроміть в спеціальні подушечки і всуньте в кожну по нитці. Тоді марновірство не спрацює. В якості подарунку для чоловіка голка забирає гроші з кишені.

Голки не позичають малознайомим людям. На них легко лягають заклинання чорної магії. Наговори на голки доступні більшості, а наслідками можуть стати невдачі, сварки в сім'ї, безгрошів'я. При позичанні голок тим, кому довіряють, втягається в них нитка, щоб не віддати разом з ними добробут.

Голки не крадуть, це гріх. Після чорти змусять душу злодія пролазити крізь вушко голки. Якщо не пролізе, буде жити в пеклі, поки не виснажиться до його розмірів. До випадкової крадіжки, коли людина забула віддати голку, це теж стосується. Повідомте власника. Навряд чи він потребує такий малоцінний предмет назад, але крадіжкою подія вже вважатися не буде. Якщо це неможливо, викиньте зі словами:

"Моє при мені, чужого не треба. Амінь".

Не зберігають голки без вселених ниток, щоб гроші водилися. Їм має бути відведене окреме місце – гольник, чохол або коробка. Безлад в їх зберіганні приваблює злидні. Впустити одну на підлогу і втратити – до скандалу в сім'ї. За деякими повір'ями, до зустрічі з приємним незнайомцем. Якщо у вушко була просунута нитка, розлучитеся з коханим.

Хороші і погані повір'я під час шиття

Під час шиття зламалася голка – прикмети обіцяють гарні новини і подарунки. Слов'янські перекази пов'язують цей предмет з долею. Зламати її – переламати погану долю і отримати натомість щасливу. Вишивальні прикмети не відрізняються від швейних, навіть якщо виготовлявся оберіг, нічого страшного в поломці немає.

Дівчина вколола палець – до знайомства з цікавим хлопцем чи весілля. Чоловік – до похвали. Є й забобон, що обіцяє втрату старого друга.

При використанні користуйтеся гольником. Встромляти голки в стіни, килими або м'які меблі не можна, слов'яни вважали, що вони ранять домовика. Ображений дух може помститися, якщо це не оберіг, який допомагає йому захищати будинок.

Не можна займатися шиттям в поганому настрої. Річ, зшита з поганими побажаннями, буде шкодити. Якщо робота дається важко, нитка плутається, вістря пальці коле – у того, кому призначена річ, поганий тон.

Не шиють перед дорогою, щоб не зашити шлях, тобто, щоб шлях був вдалим. Не можна зашивати на собі чи комусь іншому – зашиєте пам'ять. При гострій необхідності той, на якому шиють, повинен взяти в рот нитку. З цієї ж причини уникають шиття до полудня.

Голки і весілля

Весільні прикмети забороняють шити нареченому, нареченій і їх батькам. Навіть брати в руки голки не варто, поки не закінчиться святкування. Вони позбавляють щастя молодих.

Рекомендовані прикметами шпильки-талісмани від пристріту, які на поділ чи костюм приколюють свідки. Голки та шпильки нареченої мають особливу силу. Дівчина, яка отримала таку, вийде заміж менше, ніж через рік. Підходять не тільки ті, які були на фаті або подолі на весіллі, але голки з примірок. Взяти їх можна тільки з дозволу нареченої.

Шпильок або голок на подолі нареченої має бути непарне число. Після торжества потрібно перерахувати їх. Не вистачило хоча б однієї – поганий знак, шлюб буде не щасливим і закінчиться розлученням. Наречена вкололася таким оберегом – до скандалів і зрад.

Прикмети в сновидіннях

Вище описано, що зламати голку під час шиття – хороша прикмета. Якщо це відбулося уві сні, її значення змінюється на протилежне. Плани засмутяться, в дім прийде біда, відносини з близькими можуть зіпсуватися.

Приснилося, що голка була зламана пальцями – до нещасної любові. Сісти в сні на голку і зламати її – до душевного або фізичного болю. Найчастіше повір'я обіцяє зраду коханого або хвороба.

Незнайомець, зайнятий шиттям віщує сварку зі знайомими, плітки і підступи недоброзичливців. Самому шити – поліпшення долі або одужання. Купівля голок – до подарунку або примирення після сварки. Пошуки голки у сні означають безрезультатну витрату часу, даремну працю.

Знайдена голка – прикмети про псування

Не можна піднімати і переступати через голки, що лежать на шляху. Хіба що це загублений або забутий особисто вами предмет. На голки наводять псування. У давнину вірили, що в них можуть вселятися відьми та чорти. Якщо вона лежить на порозі, встромлена в двері або підкладена в кишеню, недоброзичливці звернулися до чорної магії.

На голки роблять і захист. Наприклад, хрест з них зберігає від зурочень та псувань. Гострий кравецький інструмент з червоною ниткою в одязі має такі ж функції, але це особистий оберіг для конкретної людини. Такі талісмани не потрібно викидати або ламати. Залиште їх там, де знайшли.

Зверніть увагу на те, як лежить голка. Вістрям до того, хто знайшов – до невдачі. Вушком – до радісної новини або до знахідки загубленої речі. Знайти втрачену вами голку – до везіння. Але брати її потрібно так, щоб вона не лежала до вас вістрям. Прикмети про стать дитини в цьому випадку вказують на народження дочки.

Знайдену в одязі або будинку голку, яка невідомо звідки з'явилась, не можна брати руками. Тут знадобляться рукавички або ганчірка без слідів крові та іншої органіки. Знахідку треба зламати навпіл будь-яким інструментом, окропити святою водою і викинути подалі від будинку.

Як вчинити зі зламаною голкою

Зберігати в будинку зламані голки не можна. Їх потрібно викинути. Якщо дівчина зможе поламати гострий предмет на три рівних частини, скоро вийде заміж.

Вколотися викинутою чи знайденою голкою – передвісник хвороби або іншої значущої біди. Вкололися випадково самі при викиданні предмету – на удачу.

У старовину зламані голки просовували в щілини між дошками підлоги. Знавці магії можуть помістити зламані голки, бритви, леза та інші непридатні для роботи гострі предмети в пляшку відьми – оберіг від злих сил.

Голка – сакральний предмет, який може захистити будинок або зіпсувати життя, передбачити майбутнє або позбавити його. Знаючи, як користуватися нею за заповітами предків, легко позбутися негараздів, підготуватися до прийдешніх подій і уникнути прокляття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *