Котики яких порід притягують до себе гроші та щастя: мерщій заведіть цих пухнастиків

Як кажуть народні прикмети, кішка приносить до будинку не лише затишок, а й щастя, а також статки. Однак, потрібно знати, які породи найбільше ефективно справляються з цим завданням, інформує Ukr.Media.

Серед багатьох порід кішок деякі виділяються особливими здібностями і навіть містичними властивостями. Зазвичай, ці породи сягають корінням у глибоку давнину.

Као-мані

Ці кішки родом із Таїланду і вважаються справжнім грошовим магнітом. За старих часів такі вихованці були недоступні простим людям. Као-мані жили в королівському палаці і належали сім'ї імператора. Але в сучасному світі придбати кішку цієї породи стало можливо. Тим більше, що її популярність серед заводчиків стрімко набирає обертів.

Тайська кішка

Ще одна порода, яка відома з давніх часів. Власники тайських кішок відзначають неймовірні магічні здібності у вихованців. Кішка може попередити господаря про небезпеку, що насувається. Тому тих, хто впустив у свій будинок енергійну та балакучу тайську кішку, зазвичай супроводжує успіх у будь-яких справах, а особливо у фінансовій сфері.

Японський бобтейл

Ця порода вважається справжнім магнітом для щастя та благополуччя. Жителі Японії дуже зворушливо ставляться до своїх вихованців і намагаються дати їм все найкраще, оскільки впевнені у магічних здібностях своїх улюбленців.

Сільська кішка

Жителі слов'янських сіл завжди тримали в будинку кішок і вважали, що вони приманять до будинку багатство та щастя. Коли відбудовували новий будинок, то перш ніж увійти до нього вперед пропускали кішку.

Саме вона служила показником поганих та добрих місць у побудованому житлі. Люди були впевнені, що те місце на яке лягла кішка, має позитивну енергетику і саме туди потрібно поставити ліжко.

Тоді здоров'ю домочадців нічого загрожувати не буде. Особливо цінувалися триколірні сільські кішки. Вони й сьогодні вважаються справжнім магнітом для щастя та багатства.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *