Нумерологія знає все: яке число приносить вам удачу

За довгі роки свого існування, нумерологія подарувала нам безліч способів, завдяки яким ми можемо змінити своє життя в кращу сторону. Як з'ясувалося, за допомогою чисел людина може не тільки виконувати математичні розрахунки, але й залучити везіння. Для цього вам потрібно розрахувати своє індивідуальне число удачі, інформує UkrMedia.

Про магічні властивості цифр людству стало відомо завдяки математику і філософу Піфагору. Згідно нумерології, у кожної людини є щасливе число, яке притягує удачу. Воно надає сильний вплив на наше життя, що визначає долю і навіть може змінити наше майбутнє. Визначивши дане число, ви можете використовувати його енергетику в своїх цілях, але для початку вам необхідно провести нескладні математичні розрахунки. Експерти розкажуть вам, як визначити число, завдяки якому ви зможете знайти везіння.

Як визначити число удачі

Існує думка, що щасливе число переслідує людину протягом усього життя. Воно може входити до складу кімнати вашого будинку, дати народження та просто приносити вам удачу в певних ситуаціях. Ви можете розрахувати його самостійно, використовуючи для цього дату народження.

Для проведення розрахунків вам буде потрібна тільки ручка і папір. Запишіть на папері дату свого народження, наприклад – 01.12.1983.

Після цього вам необхідно скласти всі числа між собою таким чином: 0+1+1+2+1+9+8+3=25.

Важливо – число удачі повинне знаходитися на відрізку від 1 до 9. Якщо у вас, як і в нашому прикладі, вийшло двозначне число, складові цифри необхідно підсумувати між собою: 2+5=7.

В результаті, якщо ви народилися 01.12.1983, значить, ваше щасливе число – 7. На наступному етапі ми пропонуємо вам дізнатися про значення вашого числа. Завдяки отриманій інформації ви зможете змінити своє життя і стати щасливішими і успішнішими.

Значення числа удачі

З нумерології стало відомо, що кожна цифра володіє енергетикою і сакральним значенням. Тому щоб отримане число дійсно приносило успіх, пропонуємо вам дізнатися про нього більш докладно.

Одиниця

Найсильніше число в нумерології. Воно символізує успіх, а значить, людина, яка перебуває під його впливом, у будь-якій ситуації буде залишатися переможцем. Зазвичай такі люди дуже переконливі, тому якщо вони бажають довести свою точку зору, оточуючі не зможуть засумніватися в правильності їх думки. Якості, що посилює одиниця, допомагають стати успішніше, а відбувається разом з удачею.

Двійка

Таким людям набагато простіше досягати своїх цілей не поодинці, а в партнерстві з іншою людиною. Однак це не означає, що удача залишить їх, якщо вони захочуть щось зробити самостійно. Вони здатні зарядитися позитивною енергією за допомогою позитивного спілкування, підтримки оточуючих або просто окинувши поглядом щасливу людину. Але слід бути обережним, так як невпевненість – головний ворог людей, які перебувають під впливом двійки.

Трійка

Цих людей можна назвати творцями, так як удача супроводжує їх, коли вони надихаються ідеєю і намагаються реалізувати її. Це не означає, що людина з числом удачі три повинна займатися виключно творчою діяльністю, адже вона може проявити себе в будь-якій сфері. Найголовніше – це вміння надихатися, і в іншому можна сміливо покладатися на допомогу фортуни.

Четвірка

Люди з індивідуальним числом чотири завжди повинні дотримуватися строгих рамок і бути відповідальними. Іноді варто прислухатися й до порад більш досвідчених людей, так як завдяки їх рекомендацій досягти поставлених цілей буде набагато простіше. Таким людям необхідно навчитися слухати і моментально вбирати отриману інформацію, і тоді везіння буде їх головним попутником в будь-якій справі.

П'ятірка

Число дозволяє людям отримати удачу тільки у тій сфері, для якої вони створені. Тому досягти успіху буде набагато простіше, якщо людина займається діяльністю, в якій вона розбирається краще, ніж інші. Як тільки оточуючі почнуть диктувати свої правила, Фортуна може відвернутися, а будь-яка спроба наблизитися до своєї мети буде безрезультатною.

Шістка

Для людей з числом шість удача – це спосіб досягнення душевної гармонії. У цьому випадку людина не прагне досягати грандіозних цілей, часто навіть задовольняється малим. Незважаючи на те, що ці люди навряд чи зможуть зайняти високу посаду або винайти щось незвичайне, вони отримують свої перемоги в тому, що їм по-справжньому дороге.

Сімка

Повільність – якість, яка може дратувати оточуючих. Але людям, що перебувають під впливом сімки, вона допомагає привернути удачу. Їм набагато простіше працювати в спокійних умовах, коли інші люди не намагаються квапити їх і не дорікають за зайву флегматичність. Поспіх позбавляє їх не тільки впевненості в своїх силах, але й підтримки Фортуни.

Вісімка

Людину, якій протегує вісімка, завжди супроводжує фінансова удача. Здійснюючи будь-які дії, краще розраховувати на свої сили. Проте не варто побоюватися серйозних неприємностей. Вісімка, символ нескінченності, забезпечує стабільність, а значить, життя таких людей протікає дуже спокійно.

Дев'ятка

Люди з числом дев'ять щасливі у всьому. Їм нічого не треба робити для того, щоб добитися своїх цілей, так як доля вже заздалегідь вирішила все за них. Єдине, що може відлякати успіх – це емоційність. Слід стримувати свої пориви і ставитися до вчинків оточуючих з терпимістю.

Хоча б раз у житті кожна людина опинялася у важкій ситуації, і часом знайти вихід з неї не так просто. Тепер вам не потрібно замислюватися про те, як вирішити будь-яку проблему, так як в цьому вам допоможе нумерологія. Бажаємо вам щастя й удачі!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *