Підкова – символ щастя: як правильно її повісити?

Підкова – символ удачі у багатьох культурах світу. Її необхідно вішати в правильних місцях, інакше вона буде звичайною прикрасою, а не талісманом на щастя, інформує Ukr.Media.

Фахівці з біоенергетики відзначають, що підкова входить до списку п'яти звичайних речей, які можна використовувати для залучення щастя. З усіх предметів вона є найсильнішою, тому їй необхідно приділити особливу увагу.

Чому підкова – символ удачі

Це не тільки символ удачі, але й символ любові. Підкова допомагає набувати або зміцнювати вже існуючі відносини. Вона робить міцнішими родинні зв'язки, стосунки між близькими. Вона зберігає здоров'я всіх, хто живе в будинку чи квартирі, а також захищає житло від негативної енергії, пристріту, псування.

Найпотужнішою енергетикою володіють підкови, які були зроблені справжнім ковалем. Дуже сильними дані символи удачі вважаються, якщо вони були знайдені випадково. Здавна на Русі вважалося, що знайдена підкова несе людині щастя. Тільки потім люди почали нести знахідку в свої будинки. Більш слабкими вважаються сувенірні підкови, однак вони все одно будуть відмінною заміною справжньому виробу.

У давнину підкови були дуже дорогими і цінними. Можливо, що саме з цієї причини цей виріб досі вважають символом багатства і успіху. Фахівці відзначають, що підкову відмінно доповнюють талісмани фен-шуй. Вони ніколи не конфліктують – тільки якщо розташовані дуже близько один до одного.

Як і де повісити підкову в будинку

У кожному випадку цей талісман потрібно вішати певним чином – або кінцями вгору, або вниз. Вгору – на удачу, вниз – на захист.

Над вхідними дверима. Мабуть, це найкраще місце для цього талісмана. Якщо повісити його збоку або над дверима, це принесе успіх у справах, роботі і не дозволить грошовій удачі покинути ваш будинок. У такому разі підкова розташовується завжди кінцями вгору.

Перед вхідними дверима. Якщо повісити підкову перед вхідними дверима, то вона захистить будинок або квартиру від злих людей, псування та іншого негативу. Це прекрасний захист від негативної енергетики. Люди, негативно налаштовані по відношенню до когось з домочадців, будуть відчувати себе максимально некомфортно у вашому домі. Перед дверима підкова вішається кінцями вниз.

Над ліжком. Таке розташування вбереже від хвороб, поганого настрою, зневіри. Це також допоможе зміцнити любов, знайти гармонію у стосунках з коханою людиною. Якщо в кімнаті спить хтось ще, йому теж дістанеться частина позитивної сили талісмана. У цьому випадку немає різниці, в яку сторону дивитимуться кінці підкови.

На кухні. У цьому місці підкова має меншу силу, але можна повісити її і тут, якщо є таке бажання. Це посприяє зміцненню сімейних уз. На кухні талісман можна вішати в будь-якому місці і напрямку.

Відзначається, що немає обмеження на кількість підков в будинку, але краще, щоб вона була одна. Її місце можна змінювати, але кожен раз при цьому потрібно буде знову її активувати.

Активація підкови проводиться в повний Місяць. Її необхідно покласти на підвіконня, опустивши в яку-небудь прозору посудину з холодною чистою водою, але не з-під крана, а з природного джерела: криниці, джерела. Підкова безпосередньо пов'язана зі стихією землі, тому у воду краще додати дрібку землі.

Вранці, коли ви прокинетеся, підкову необхідно буде повісити на те місце, яке вам необхідно найбільше. Після цього потрібно сказати: «Землею і світлом, світлом і Місяцем. Оберігай мене і дай мені душевний спокій. Удачу даруй і сили давай. Без удачі мене не залишай». Перед зміною місця підкову потрібно кожен раз знову «заряджати» цим простим ритуалом.

Дуже важливо пам'ятати про те, що поруч з підковою небажано знаходження сторонніх предметів, картин або елементів декору. Деякі експерти вважають, що підкову повинен вішати чоловік, але це не жорстке правило.

Успіх кожної людини залежить від безлічі факторів. Талісмани у плані залучення фортуни дуже важливі. Їх необхідно підбирати правильно. На відміну, скажімо, від каменів-талісманів, підкова являє собою універсальне джерело позитиву і доброчинної енергетики, тому вона не буде зайвою в будь-якій сім'ї, в будь-якому будинку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *