А у мене вдома віник в кутку догори ногами стоїть

Прикмети і звичаї

Спочатку я подумала: чим може здивувати пересічна бабуся, яка потребує допомоги? Ну хіба що горою сміття і величезним життєвим досвідом. Побачивши будинок, я змінила свою думку. Чудовий будинок, прекрасний двір і велика кількість зелені. Господиня зовсім не виглядала немічною, швидше навпаки, це була повна енергії і сил пахуча старенька, інформує Ukr.Media.

Перше, що я побачила на порозі, були не кіт і не собака, а новісінький віник, який стояв догори ногами. Ця думка не давала мені спокою, враховуючи, що він був не єдиною дивиною у цьому будинку. Я вирішила розпитати бабусю про побачене. Відповіддю була вражена: «Хочеш бути, як я, і жити розкошуючи, забудь все, що знала раніше. Я розповім тобі хороші прикмети, які змінять твоє життя».

У повсякденному житті нас оточують нез'ясовні речі. Доля, випадковість чи закономірність? Сьогодні ми розповімо, які народні прикмети приносять удачу. Вірити чи ні, справа кожного.

Домашній віник значно поступається за своїми технічними характеристиками миючим пилососам і паровим швабрам. Але ми настійно рекомендуємо придбати в найближчому магазині. Маленька волоть, скромно стоїть у кутку, може зіграти в будинку набагато більшу роль, ніж звичайний предмет для видалення сміття. Це зараз продаються сувенірні обереги, а сотні років тому і звичайний віник був від будь-яких напастей.

Віник має демонічний початок, поводитися з ним потрібно акуратно і правильно, тоді він обов'язково вбереже від зла. Щоб перетворити господарський аксесуар в талісман, йди наших рекомендацій.

ЯК ЗРОБИТИ З ВІНИКА ОБЕРІГ

 • Купуй віник, плетений із сорго. Найкращий день для купівлі — чоловічий (понеділок, вівторок, четвер). Бажано щоб продавцем теж був чоловік. Віник обов'язково повинен подобатися своєму господареві, тому вибирай найбільш пухнастий і красивий. Торгуватися заборонено! Яку ціну назве продавець – за таку і купуй.

 • Вдома зроби для віника парилку — замочи його на 2 години в солоному окропі і дай висохнути в горизонтальному положенні. Ця хитрість продовжить життя твоєму помічникові.
 • Як тільки віник висохне, загадай бажання і підмети будинок. Тільки після цього зроби ретельне прибирання.
 • Завжди підмітай від лівого кута до центру кімнати! Таким чином ти залишиш удачу в будинку, а не виметешь за поріг.
 • Після прибирання завжди став віник ручкою вниз, краще біля порога в лівому кутку. Це відлякає недобрих людей і приверне багатство. В іншому місці теж можна зберігати, але обов'язково перевернутим.
 • Ніколи не дозволяй гостям підмітати в твоєму домі! Інакше ризикуєш втратити нажите.
 • Якщо віник зіпсувався, не спалюй його в домашньому каміні або в печі і не викидай біля будинку. Найкраще подякувати йому за роботу і віднести на перехрестя або смітник подалі. В цей же день купи нову мітлу і виконай всі маніпуляції, починаючи з першого пункту.
 • Кажуть, у вінику живе домовик. Тому тримай його в чистоті і не міняй місця зберігання. Чим акуратніше віник, тим могутніше його сила.

 • У будинку повинен бути тільки один віник для господаря, яким можна підмітати.
 • Не можна підмітати після заходу сонця, інакше виметеш з дому весь достаток.
 • Категорично не можна обмітати людини, незаміжнім це може принести самотність на все життя. Але дітей та підлітків можна обмітати, це віджене від них лінь.
 • Кращий час для зміни віника — Новий рік.
 • Зараз у сувенірних крамницях продають маленькі віники-обереги. Вішати їх потрібно над дверима біля порога прутами вниз, щоб погані люди обходили хату стороною, або на кухні прутами вгору — для багатства.

  Віник символізує родове дерево, сім'ю і благополуччя. Якщо поставити віник ручкою вниз, закривається шлях для проникнення злих сил в будинок.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *