Пошкоджене біополе: як виявити, причини та як його відновити

Енергетичні «пробої» трапляються досить часто у всіх людей без винятку. Вони можуть бути викликані проблемами в житті, хворобою, псуванням або сильною втомою. Експерти розкажуть, як зрозуміти, що ваше біополе пошкоджено, і як його відновити, інформує Ukr.Media.

Пам'ятайте: навіть у важкі періоди, коли ви позбавлені впевненості і сил, а ваше біополе слабке і має тріщини, ви можете залишатися на хвилі успіху. У цьому вам допоможуть три сильних змови на щастя.

Як зрозуміти, що ваше біополе пошкоджено

Людина відчуває, що удача від неї відвернулася. Коли енергетичне поле частково або повністю зруйновано, від людини удача відвертається. У найважчих ситуаціях з людиною починає відбуватися саме те, чого вона найбільше боїться. Наприклад, якщо є сильний страх втратити роботу, так і відбувається. Страх втратити любов теж може стати дійсністю. Словом, матеріалізується лише все найгірше.

Нічого не хочеться робити. Лінь і апатія — це не завжди симптоми втоми. Людина з пошкодженим біополем не хоче нічого робити. Її стає все одно, що з нею станеться, коли, чому. Також проблеми з біополем можуть приводити до зникнення натхнення. Ніби світ стає сірим і неживим.

Причини пошкодження біополя

Перш за все, слід з'ясувати, яке джерело проблеми. Адже руйнування аури людини відбувається не просто так. Виявити причину зовсім не важко. Головне — не затягувати з процесом відновлення, а також взятися за нього як можна інтенсивніше, тому що навіть після визначення проблеми, вона усе ще буде негативно впливати на людину.

Можливо, це проста втома. Пробій в біополі може з'явитися через те, що людина постійно працює і мало відпочиває, а на роботі багато стресу і проблем. При такому режимі немає нічого дивного в наявності проблем з біополем. У такій ситуації треба або міняти роботу, або брати відпустку. Один вихідний нічого не вирішить. Потрібно кардинально міняти ритм життя.

Це може бути взаємодія з неприємними людьми. Енергетичні вампіри висмоктують з людей енергію, але часом це стає помітно не відразу. Потрібно проаналізувати всіх друзів і знайомих на предмет наявності особистостей, поруч з якими неможливо перебувати, тому що вони заражають негативом або маніпулюють. Спілкування з ними необхідно припинити повністю і безповоротно. Також корисно скористатися оберегами від пристріту і псування.

Хвороби, шкідливі звички. Іноді людина має слабку імунну систему, через що постійно застуджена. Або ж вона запустила своє здоров'я сигаретами або алкоголем. Слід позбутися шкідливих звичок раз і назавжди. Імунітет легко зміцнюється систематичними фізичними навантаженнями, правильним харчуванням і режимом сну.

Як відновити біополе

Менше дивитися телевізор, обговорювати щось негативне, сперечатися і сваритися. Потрібно навчитися проводити вільний час з користю.

Менше думати про негативне минуле. Що було, те минуло. Тільки з таким настроєм можна очиститися від негативу і зміцнити своє біополе, залатавши в ньому дірки.

Частіше бувати на природі. Зміна обстановки — дуже важливий аспект енергетичного здоров'я. Експерти радять більше гуляти, вибиратися за місто. Природа сильно зміцнює біополе, але від одного виходу з дому в місяць нічого не зміниться.

Займатися творчістю. Необхідно розвивати в собі творчі здібності. Нові навички зміцнюють біополе. Коли людина чогось навчається чи створює щось власноруч, це допомагає її посилювати ауру.

Якщо людина стала на потрібний шлях, то її необхідно підтримувати саму себе і залишатися на цьому шляху становлення сильної аури. Потрібно спілкуватися з приємними людьми, не допускати появи в житті негативних особистостей. Енергетика людини постійно змінюється, вона гнучка і залежить від способу життя.

Дуже корисними можуть бути пасивні джерела сили: мінерали, рослини, прикраси, талісмани. Все це відіграє дуже важливе значення у становленні удачі.

Також експерти радять якомога менше звертати увагу на ненависть і негатив ззовні. Варто прийняти той факт, що світ ніколи не буде ідеальним. Зате у ваших думках він може стати таким. Пам'ятайте про закон тяжіння: чим більше ви думаєте про хороше, тим частіше таке відбувається у вашому житті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *