Прикмети розкажуть, чому не можна віддавати штори чужим людям

Для українця дім — це майже сакральний простір, де рідні стіни просякнуті енергетикою попередніх поколінь і людей, що живуть нині. Він разом із жителями переживає радощі й печалі, акумулює їх, створюючи невловиму, але дуже значущу ауру. З будинком і його окремими фрагментами пов'язана величезна кількість приказок і обрядів, забобонів і прикмет, інформує Ukr.Media.

Не уникли цієї долі і штори. Адже вони захищають домочадців не тільки від спекотних сонячних променів і зимових протягів, а й від злих сутностей, заздрісних і недобрих поглядів. Крім того, гардини і жалюзі вбирають усі таємні радощі і маленькі негожі секрети, потаємні мрії, негативні висловлювання і навіть приховані під покровом ночі сновидіння. А що ж буде, якщо ці полотняні акумулятори сімейних перипетій потраплять у чужі руки?

  • Найпоширеніша прикмета попереджає, що віддаючи комусь свої старі штори, ви відкриваєте цій людині потаємні струни своєї душі та сімейні секрети, мимоволі потрапляючи під чужий вплив.
  • Якщо ви позбуваєтеся портьєр, але не знайшли їм заміну, то незабаром доведеться латати фінансові дірки в сімейному бюджеті. І витрати будуть пов'язані не тільки з купівлею нових штор, а й з вирішенням інших дорогих проблем.
  • Ще одне тлумачення повідомляє, що подаровані комусь штори позбавлять вас і від чужого секрету, який довгий час важким каменем лежав на совісті. Однак наслідки такого "розсекречення" можуть виявитися не надто приємними для людини, яка довірилася вам. Тож подумайте, чи варто її так підводити?
  • Прикмета "віддати штори" багато в чому залежить від призначення віконного "одягу". Легка і прозора органза, що перейшла в чужі руки, стане приводом для легковажних стосунків із протилежною статтю, що не завжди добре закінчується. Багато декоровані портьєри, що опинилися на чужому віконці, віщують неприємні плітки за вашою спиною. Позбутися легковажної кухонної фіранки можна лише тому, хто не боїться бути ущемленим у привілеях на роботі.
  • Колір тканини в тлумаченні прикмети теж має не останнє значення. Якщо ви подарували червоні або рожеві гардини, то очікуйте повного штилю в любовній сфері. Презент жовтих або зелених відтінків надовго звільнить ваші кишені від легких грошей. Штори похмурих тонів краще віддати ворогові, оскільки вони перенесуть на нього всі ваші проблеми і погані вісті. А ось невагомий білий тюль дарувати не варто, інакше вам довго не бачити безтурботного життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *