Що може статися, якщо людина свистітиме вдома: народні прикмети

Усі знають прикмету про те, що свистіти вдома не можна, оскільки не буде грошей. Однак, крім безгрошів'я, існує багато інших прикмет про свист, інформує Ukr.Media.

Що буде, якщо свистіти вдома

Свист є вітром, до якого було неоднозначне ставлення. Уся річ у тім, що у деяких випадках вітер може мати руйнівну силу.

Раніше люди вважали, що зі свистом викликається різна нечисть, яка здатна вкрасти фінансовий добробут мешканців будинку. Причому, може вкрасти як з сьогодення, так і з майбутнього. Існує прикмета, згідно з якою свист вдома може образити домовика і він піде. При цьому він забере з собою усі найцінніші речі, залишивши домашнє господарство на руйнування.

Крім того, раніше легковажних дівчат називали "свистушками".

У стародавні часи люди вірили у те, що свист вдома може накликати лихо і принести багато горя його мешканцям.

Якщо ж так сталося, що людина почала свистіти вдома, то щоб не притягнути лихо, потрібно зробити наступне: тричі обернутися навколо себе, наче повертаючи час назад. Це дуже проста і нехитра маніпуляція, але вона є дуже дієвою.

Чому не можна свистіти у приміщенні

Здавна усі вважали, що свист є звуком нечистої сили, яка може потрапити до будинку і навести там безлад. Є ще одна версія — свист викликає вітер, який може залітати у будинок і забирати усе добро з нього.

Коли вдома люди святкують весілля, то свистіти у жодному разі не можна. Згідно з прикметами, така родина не зможе довго прожити і у підсумку може зруйнуватися.

У сучасному суспільстві не спілкуються за допомогою свисту, адже існують власні правила поведінки та етикету, яких усі повинні дотримуватися. Дітям можна пробачити свист, а ось доросла людина може таким чином викликати негативне ставлення до себе.

Не слід свистіти у будинку, де присутні інші люди, це дуже егоїстично.

У стародавні часи люди вважали, що лише нероби можуть свистіти у будинку. Адже людина, у якої багато роботи, не має вільного часу на те, щоб нічого не робити, а сидіти й свистіти. Саме тому багато людей вважали свист ознакою відсутності роботи і засобів для існування.

У яких випадках можна свистіти

Попри те, що зі свистом пов'язано багато поганих прикмет, існують моменти, коли він є корисним. Наприклад, сміливо свистіти можуть моряки, адже таким чином вони викликають вітер, щоб він наповнював вітрила. Але у даному разі важливо не перестаратися. Уся річ у тім, що сильний свист може викликати ураган, який своєю чергою призведе до корабельної аварії.

Люди, які не вірять у прикмети, можуть сміливо свистіти і можуть бути впевнені у тому, що нічого страшного не станеться. Усі негаразди у житті людей з'являються через лінощі і небажання працювати. Багато проблем люди створюють собі самі, тож, свист у даному разі не завадить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *