Що означає свербіння губ: народні прикмети

Якщо сверблять губи, говорить прикмета, можливо, намічається невелика інтрижка, можливо — порадує якийсь сюрприз, а можливо, уникнути якихось дрібних проблем не вдасться, інформує Ukr.Media.

Згідно з іншою прикметою, губи — це завжди асоціації з поцілунками, звідси й відповідне тлумачення щодо губ, що сверблять: вони чекають на поцілунки з кимось. Зазвичай, йдеться про те, що людина буде цілуватися зі своєю коханою половинкою, людиною, яка для неї дуже дорога.

Якщо свербіж відчувається в області верхньої губи

Щодо верхньої губи, яка свербить, прикмета свідчить, що поцілунки, швидше за все, будуть з коханцем (коханкою). Тобто, це віщує зраду.

Інша прикмета вказує на любовний зв'язок з кимось, хто забагато знає про людину і використовує цю інформацію проти неї.

Якщо свербить верхня губа у чоловіка, це також може віщувати швидку зустріч з кимось з родичів, і, швидше за все — з представником сильної статі.

Якщо свербіж відчувається в області нижньої губи

Згідно з однією з прикмет, це відчуття — теж до поцілунку, але вже дружнього або родинного. Тобто, можлива зустріч з кимось з близьких та дорогих людей, з якими давно не доводилося зустрічатися.

Ще одна прикмета щодо нижньої губи, яка свербить, говорить, що, якщо людина самотня, на неї незабаром можуть чекати романтичні стосунки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *