Що, згідно з народними прикметами, не можна робити з новим одягом

Новий одяг завжди приносить радість та почуття оновлення. Однак ще є сенс звертати увагу на народні прикмети та забобони, пов'язані з новим одягом. Тому варто згадати 6 речей, які не можна робити із новим одягом, інформує Ukr.Media.

Не носити до півночі

Не варто носити новий одяг після заходу сонця і до півночі. Вважається, що таке опромінення може залучити негативну енергію або навіть біду.

Купувати вечірню сукню взимку

Багато хто вірить, що придбання вечірньої сукні взимку може принести невдачу чи прикрість. Це пов'язано з асоціаціями зими з холодом та темрявою, які можуть перенестись на майбутні події.

Не можна дарувати новий одяг своїм близьким

Вважається, що дарування нового одягу близьким може призвести до розлучення або конфліктів. А якщо подібний подарунок і хочеться зробити, краще запитати поради у своєї близької людини.

Тут також варто зважати на раціональність. Річ — це особисте. Важко вгадати, яка саме річ зможе сподобатися іншій людині.

Не можна вішати на стіну

У деяких культурах вважається, що вішати новий одяг на стіну — це запрошення негативної енергії та навіть духів. Одяг на стіні може бути сприйнятий як символ смерті та невдачі.

Не варто купувати у четвер

У деяких країнах вважається, що купівля нового одягу в четвер може призвести до невдачі. Ймовірно, це пов'язано з тим, що четвер асоціюється із силою та домінантністю планети Юпітер.

Залишати бирки

Є переконання, що залишення бірок на новому одязі може завдати неприємностей. Звичайно, ця прикмета є не такою популярною, але на неї є сенс звернути свою увагу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *