Сни цих 3 знаків Зодіаку найчастіше збуваються — перевірте, раптом ви серед них

Місяць контролює процес засинання, а сам сон складається з двох фаз: аналіз свідомих дій або тих речей та подій, що сталися вдень. Наприклад, у першій половині дня проскочила якась інформація, на яку ми навіть не звернули уваги, а мозок уночі починає згадувати про це та аналізувати. Так «працює» Меркурій! Третя планета — це Нептун. Якщо ж Меркурій відповідає за аналіз, то Нептун за підсвідому діяльність, інформує Ukr.Media.

Сни — це унікальна можливість почути свідомість та підсвідомість. Мільйони людей ставлять собі питання: як отримати відповідь на те чи інше питання, так уві сні ми і отримуємо цю інформацію. Але є дві проблеми. Сни швидко забуваються, бо ми прокидаємося і кудись одразу ж біжимо. І друга — люди не знають, як правильно зрозуміти та трактувати свої сновидіння. А хтось взагалі забуває, що йому снилося ще до того, як він прокинувся.

Якщо людина не напружена, але перебуває в якихось переживаннях, зазвичай, їй сняться яскраві сни. Коли людина надмірно зациклена на проблемах — вона снів не бачить. Якщо у вас серйозний стрес, депресія, якщо ваш Місяць напружений (проблеми із засинанням, проживаєте негативні емоції) — ви точно не побачите сни, тому що ваше тіло не може розслабитися і мозок працює в напрузі.

Перейдемо до головного питання: люди яких знаків Зодіаку найчастіше бачать пророчі сни?

Астрологи стверджують: такі сни практично завжди сняться знакам водної стихії. Чому? Тому що вода — це те, з чого виникло і без чого неможливе життя на Землі. І це та стихія, яка зберігає у собі величезні обсяги інформації. Знаки Зодіаку, керовані водною стихією — Рак, Скорпіон і Риби — багато в чому відображають її суть.

Вони краще за інших керують інтуїцією і пам'яттю. У них зазвичай виявлені здібності приймати людей та інформацію близько до серця. Вони вміють глибоко відчувати та зливатися з емоціями інших людей, а також проживати чужу ситуацію як свою власну.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *