Сон з четверга на п’ятницю: його тлумачення

Для більшості культур всього світу сни завжди були і будуть чимось незвичайним. Люди протягом усієї історії намагалися пояснити їх походження. Навіть у вік науки і технологій прийнято вірити, що сни аж ніяк не випадкові, інформує Ukr.Media.

Існує безліч сонників, завданням яких є тлумачення снів. Практично у всіх культурах сни з четверга на п'ятницю вважаються особливими. Вони розкривають істину і можуть попереджати про майбутнє або пояснювати минуле. Їх називають віщими снами.

Що таке віщі сни

Для початку варто сказати, що вони не завжди збуваються. У всіх людей все відбувається по-різному. Навіть фахівці в галузі езотерики і сонники не можуть точно сказати, який саме сон збудеться. Тут важливо довіряти передчуттям і не дозволяти своїм страхам брати над собою верх.

Психологи стверджують, що більшість поганих віщих снів збувається, бо людям властиво вірити в погане. Всі люди чогось бояться, а страхи найсильніше впливають на нашу свідомість, змінюючи її. В науці цей ефект називається ноцебо – коли думки приводять до чогось поганого.

Якщо повернутися до езотерики, то тут також може працювати принцип «погане притягається до поганого». Потрібно вміти абстрагуватися від негативу і не зациклюватися на тому, що поганий сон збудеться, а постаратися зрозуміти прихований зміст або послання, зашифроване у ньому.

Які віщі сни бувають і що вони означають

Якщо з четверга на п'ятницю вам сняться неприємності і проблеми, конфлікти і хвороби, то фахівці рекомендують більш обережно підходити до вирішення проблем. Такі сни можуть обіцяти проблеми в сім'ї і коханні або на роботі. Після поганого віщого сну варто бути обережніше з висловами: бажано проявити максимальну обачність, а також дотримуватися правил на дорозі, тепліше одягатися і не вплутуватися в авантюри.

Якщо ви побачили уві сні небезпечну людину, то найближчі пару-трійку днів краще не довіряти незнайомцям і малознайомим особам. Такі віщі сни збуваються дуже часто.

Хороші сни з четверга на п'ятницю можуть підвищити вашу впевненість у собі. З одного боку, це добре, але важливо, щоб самовпевненість не переростала у нерозсудливість. Хороші сни збуваються частіше, ніж погані, проте цілком покладатися на удачу і втрачати самоконтроль не можна.

Коли один і той же віщий сон сниться вже не вперше, це свідчить про те, що його сюжет може частково перенестися в реальне життя. Такі сни з четверга на п'ятницю особливо важливі. Вони можуть показувати не тільки майбутнє, але і сенс минулого.

Любовні сни з четверга на п'ятницю сняться до великої удачі. Навіть якщо у таких сновидіннях присутні якісь нестиковки з реальністю і проблеми, все одно вони позитивні. Вони не гарантують успіх у амурний сфері, але кажуть нам про те, що грядуть зміни в кращу сторону.

Як викликати віщий сон

Перед сном необхідно прочитати спеціальну змова: «Прошу небеса і Місяць, і ніч, і Всесвіт нескінченний дарувати мені бачення, щоб можна було побачити майбутнє, минуле і сьогодення. Хочу дізнатися, як вчинити, як мені бути. Матінка природа, дай мені сил дізнатися і змінити моє майбутнє».

Щоб дізнатися уві сні щось пов'язане з любовною сферою, можна покласти під подушку фотографію коханої людини. Дізнатися щось про гроші допоможуть монетки під подушкою, а про здоров'я розповість енергетика холодної води. Потрібно поставити склянку з чистою питною водою поруч з ліжком.

Багато фахівців з біоенергетики відзначають, що найчастіше віщі сни сняться в ніч Повного місяця. Якщо повний Місяць потрапляє на ніч з четверга на п'ятницю, то ймовірність побачити такий сон підвищується. Слідкуйте за місячним календарем, щоб завжди бути в курсі того, яка фаза Місяця зараз актуальна.

Як нейтралізувати негатив від поганого сну

Якщо вам приснився або постійно сниться один і той же поганий сон, то можна нейтралізувати негатив кількома способами. По-перше, допомагає енергія стихії Води. Контрастний душ вранці відмінно очищає енергетику і змушує людину швидше налаштовуватися на потрібний лад.

Хороший спосіб – медитації. Пробудившись, потрібно в сидячому положенні закрити очі і уявити, як ви відноситесь далеко-далеко, на іншу планету або в безкрайні снігові пустки. Відчуйте, ніби ви не залежите від того, що відбувається навколо вас. Ви самі є господарями своєї долі і життя. Потрібно перейнятися цим почуттям.

Афірмації протягом дня також будуть корисними. Якщо ви вірите в те, що будь-які сни з четверга на п'ятницю збуваються, то ви можете помилково запрограмувати себе на невдачі. Позитивні установки допоможуть вигнати вірусні програми з вашої свідомості. Метод дуже ефективний, але вимагає завзятості. Говоріть собі частіше, що ви щасливі, що Всесвіт на вашому боці і що все добре, як ніколи, адже це чистої води правда.

Постарайтеся позбутися від негативних думок, породжуваних неприємними сновидіннями. Людина може загубитися в негативних емоціях, тому що вони схожі на вир. Уникайте їх, щоб завжди залишатися щасливими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *