Таро-прогноз на тиждень з 2 по 8 жовтня 2023 року

Карти Таро — чудові помічники у повсякденному житті. Точні підказки старших Арканів допомагають долати труднощі, правильно розподіляти сили та не стикатися з безліччю проблем на шляху до щастя, інформує Ukr.Media.

Таро-прогноз — це цінне джерело інформації, завдяки якому кожен представник зодіакальних сузір'їв зможе зазирнути в майбутнє та дізнатися про те, що на нього чекає найближчим часом. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади карт, зіставити поради з тим, що відбувається в житті, і обов'язково прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе зробити правильні висновки і легко залучити до життя необхідні зміни.

Овни

На початку тижня Овнам знадобиться вміння вичікувати і уважно аналізувати те, що відбувається. Аркан «Верховна жриця» закликає не поспішати, щоб у метушні не прогаяти важливих знаків долі, які здатні застерегти від небезпеки та вказати на шлях, вільний від пасток долі.

Аркан «Повішений» говорить про тимчасове припинення справ. Представникам сузір'я варто на якийсь час відкласти справи, які раптом зупинилися і переключити увагу. Пізніше можна буде повернутися до відкладених завдань, подивитися на них свіжим поглядом і легко знайти спосіб їх вирішення.

Аркан «Маг» повідомляє Овнам про необхідність спрямувати енергію у мирне русло, розкривати сплячі таланти та користуватися ними для досягнення нових успіхів. Карта символізує нові можливості для тих, хто навчиться керувати своїми силами і не стане потакати миттєвим забаганкам.

Тельці

На початку тижня по карті «Суд» Тельцям важливо пам'ятати про відповідальність та чесність. За цим Арканом є можливість завершити складні справи та отримати нагороду, а також залишити за спиною конкурентів та заздрісників. Порада карти — шукати нові шляхи вирішення завдань, щоб не зупинятися в розвитку і не витрачати дорогоцінного часу.

Аркан «Сила» обіцяє Тельцям чудові можливості. По цій карті представникам сузір'я важливо взяти кермо долі у свої руки, вчитися бути стійкими та впевненими. Наполегливість та старання окупляться незабаром, і Тельці зможуть насолодитися новими перемогами.

За картою «Правосуддя» вести справи потрібно чесно і не переступати меж закону. Іти на угоди з совістю не вийде — доля винесе серйозний урок і змусить виконувати роботу над помилками. За дотримання всіх правил представники сузір'я зможуть здобути свободу від усього наносного та розпочати шлях до щастя.

Близнята

Аркан «Світ» символізує гармонію та процвітання. Це означає, що Близнятам не варто випробовувати долю, квапити події і потурати примхам. Карта говорить про успіхи в тому разі, якщо залишатися в рівновазі з собою і зовнішньому світі, не поспішати з висновками і не дозволяти негативу брати гору.

По карті «Вежа» на представників цього сузір'я чекають потрясіння, які, втім, приведуть до поліпшення. За цим Арканом у житті відбуваються необхідні трансформації, коли починає йти все те, що заважало розвитку. Настав час відпустити минуле і звільнитися від ілюзій, через які помилки та невдачі не зникають.

Завершує тиждень Аркан «Дурень». За цією картою Близнятам важливо пам'ятати про відповідальність, завдяки якій вдасться уникнути неприємних промахів. Аркан говорить про нові пригоди, які настав час впустити в життя і не відмовлятися від цікавих завдань через сумніви або боязкість.

Раки

Раків чекає чудовий початок жовтня. Аркан «Смерть» вказує на час змін, коли простіше залишити минуле за спиною, позбутися негативних установок і звільнитися від усього, що заважає щасливому життю. Представникам сузір'я не варто чинити опір — нове не прийде, допоки не звільнити для нього місце.

Аркан «Помірність» закликає представників сузір'я до гармонії та рівноваги. По цій карті успіх і щастя залежатимуть не тільки від емоційного настрою, а й від уміння контролювати свої душевні пориви, спрямовувати енергію в мирне русло і не кидатися у крайнощі.

«Маг» у розкладі — карта винахідливості та вміння підлаштовуватися під обставини. За цією картою перед представниками даного сузір'я відкриються нові можливості, і упустити їх не можна. Настав час користуватись своїми талантами, розвиватися всебічно та шукати власний шлях до щастя.

Леви

Карта «Закохані» говорить про те, що у життя Левів увірвуться неминучі зміни. Правильно розставити пріоритети і вибрати шлях до щастя вдасться у тому випадку, якщо приймати самостійні рішення. Представникам сузір'я важливо спиратися на те, що відбувається в житті, щоб не зайти в глухий кут.

По карті «Сонце» Леви зможуть повною мірою насолодитися тим, що відбувається у житті. Аркан говорить про нові можливості, довгоочікувані премії та подарунки долі. Порада карти — не боятися йти вперед, сміливо дивитися в майбутнє і прагнути до різнобічного розвитку, завдяки якому відкриються райдужні перспективи.

Аркан «Вежа» говорить про те, представники сузір'я більше не зможуть відкладати прийняття важливих рішень. Егоїстичні плани та самовпевненість можуть стати фатальними, тому від них треба відмовитись. В іншому разі Леви не зможуть розпочати шлях до щастя і залишаться в глухому куті через сумніви, боязкість і небажання змінити життя на краще.

Діви

Аркан «Імператор» говорить про впевненість та логіку, яка допоможе Дівам успішно завершити розпочаті справи. За цим Арканом можливі цікаві знайомства з людьми, які стосуються влади. Вони зможуть підказати правильний напрямок та допомогти зі швидким оформленням необхідної документації. Також Дівам важливо пам'ятати про те, що відповідальність та дисципліна будуть гарною підмогою для залучення позитивних змін.

Аркан «Смерть» символізує перехідний етап, який при правильних діях звільнить Дів від вантажу минулого та допоможе досягти поставлених завдань. По цій карті зміни стають необхідними, і якщо представники сузір'я не хочуть зав'язнути в болоті нездійсненних справ, їм доведеться переступити через своє «не можу».

Аркан «Правосуддя» говорить про успіх і процвітання у тому випадку, якщо Діви зосередяться на першочергових завданнях і будуть чесні не лише перед собою, а й перед оточенням. По цій карті стають зрозумілими події, що відбуваються, і знаходяться можливості підпорядкувати собі обставини.

Терези

За картою «Правосуддя» Терези можуть не переживати за стан своїх справ. Аркан говорить про те, що тиждень розпочнеться з гармонії та відновлення балансу як у справах, так і у відносинах. Від представників даного сузір'я буде потрібна чесність перед оточеннями, завдяки чому в сім'ї та діловому середовищі настане порозуміння.

Аркан «Імператриця» говорить про мудрість і розуміння суті того, що відбувається. По цій карті Терезам варто зайнятися дослідженнями, пошуком інформації та навчанням. Аркан говорить про сприятливий час для зростання та розвитку, проте поспіх чи негатив можуть стати вагомими перешкодами на шляху до поставлених завдань.

«Повішений» у розкладі — карта тимчасового припинення справ. Аркан говорить про те, що Терези готові до втілення в життя нових ідей, але для цього їм варто подбати про планування. Чітке дотримання інструкцій убереже від неприємностей, а відмова від прийняття поспішних рішень допоможе досягти успіхів у короткий термін.

Скорпіони

Аркан «Імператор» обіцяє зростання, розвиток та можливість стати лідерами. Скорпіонам на початку тижня важливо не лише розставити пріоритети, а й утриматись на висоті нових досягнень. Це означає, що від них буде потрібно не тільки чесність, а й самовіддача та вміння керувати колективом.

По карті «Повішений» Скорпіони в середині тижня зіткнуться з неможливістю продовжити розпочате. Такий стан справ не повинен лякати: настав час переключити увагу, поповнити багаж знань та поглянути на ситуацію збоку. Також на допомогу можуть прийти мудрі поради наставників.

Завершує тиждень Аркан «Закохані». За цією картою Скорпіонам належить зробити важливий вибір, від якого залежатиме подальший розвиток подій. Порада карти — вибирати серцем, зважувати плюси та мінуси, а також приймати самостійні рішення, які точно покращать життя.

Стрільці

Аркан «Дурень» закликає Стрільців до пильності та відповідальності. Недбале ставлення до справ і обов'язків заведуть у глухий кут і позбавлять перспективних можливостей, а отже, потрібно зосередитися на роботі.

По карті «Маг» представники цього сузір'я можуть братися за відповідальні доручення та діяти так, як їм нагадує внутрішній голос. Аркан вказує на можливість взяти управління ситуацією до своїх рук, тому важливо відмовитися від довгих роздумів та не боятися брати на себе відповідальність.

Аркан «Самітник», що випав на кінець тижня, вказує на необхідність знайти для себе нові цілі та розібратися зі справами, які заважають їх здійснити. За цим Арканом Скорпіонам варто вибирати новий шлях, зважувати рішення, щоб потім не шкодувати про втрачений час і допущені помилки.

Козероги

Початок тижня, судячи з карти «Закохані», буде відповідальним. Козероги мають прийняти непрості, але важливі рішення, здатні змінити життя і ситуацію на краще. Порада карти — діяти без поспіху, слухати внутрішній голос і не копіювати цілі сторонніх, щоб йти власним шляхом розвитку.

Аркан «Сила» обіцяє вдале вирішення спірних ситуацій та везіння у справах. За цим Арканом Козерогам важливо вірити у свої сили і не відмовлятися від задумів. Середина тижня, судячи з розкладу, буде вдалою для прориву у діловій сфері. Не виключено, що це буде нова посада чи інші позитивні зміни, завдяки яким вдасться поправити матеріальне становище.

«Сонце» у розкладі — карта тріумфу та перемоги над обставинами. Козероги зможуть насолодитися довгоочікуваною перемогою та поділити свою радість із близькими. Також Аркан говорить про нові можливості, які не можна упускати. Порада карти — насолоджуватися тим, що відбувається, і не упускати з виду привабливих перспектив.

Водолії

Початок тижня пройде у Водоліїв у вирішенні важливих питань. По караті «Закохані» представників сузір'я очікує складний вибір, який, однак, дозволить розібратися з проблемами та перешкодами. Це може бути новий крок у відносинах або їх завершення, а також можливість залишити колишні цілі та знайти нові шляхи розвитку.

«Самітник» у розкладі — карта усамітнення та відпочинку. По цій карті Водолії зможуть залишитися наодинці зі своїми думками, розставити пріоритети та своєчасно відмовитися від застарілих цілей. Якщо питання стосується особистого життя, то щодо цього Аркана нових відносин краще не починати, щоби виключити обман.

Карта «Колесо удачі» символізує активність. За цим Арканом можна вибирати будь-який шлях чи напрямок, щоб втілити у життя всі ідеї. Везіння буде на боці Водоліїв, а отже, можна не боятися сміливих починань і навіть різких змін. Головне — не забувати про відповідальність та відмовитися від поспіху.

Риби

«Правосуддя» в розкладі — карта набуття рівноваги, відповідальності та розуміння. Рибам на початку тижня важливо правильно розставити пріоритети, щоб займатися дійсно важливими речами, а також пам'ятати про те, що недбале ставлення може призвести до фатальних наслідків.

Аркан «Сила» говорить про стійкість та вміння долати труднощі на шляху до мети. За цим Арканом представники цього сузір'я зможуть наблизитися до успіху, якщо перестануть потурати своїм слабкостям і не відкладатимуть важливих справ на невизначений час. Настав час взяти себе в руки і сміливо дивитися у майбутнє.

Карта «Колесо удачі» говорить про активні вихідні, коли Риби зможуть направити свою енергію в мирне русло. Представники сузір'я можуть зайнятися домашніми справами, вирушити в подорож або розпочати курс фізичних вправ, щоб підтримати імунітет та чудову форму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *