Чому соняшникова олія стає каламутною і гіркою — основні причини

Багато господинь намагаються віддавати перевагу якісній рослинній олії, щоб процес готування проходив без неприємних "сюрпризів", інформує Ukr.Media.

Тому ми намагаємося вибирати продукт від перевірених виробників з гідною репутацією, які завжди готові запропонувати рослинну олію високої якості за оптимальною ціною. Однак через нетривалий період часу олія починає псуватися буквально на очах. Продукт стає каламутним, а в смаку з'являється відчутна неприємна гіркота.

З чим це може бути пов'язано

Як виявилося, в таких трансформаціях олії винні ми самі. Якщо господиня не забезпечує якісне зберігання продукту, то олія починає втрачати свої якості. Небезпечно зберігати продукт на добре освітлених ділянках: сонячне світло є справжнісіньким ворогом олії. Не можна зберігати продукт і в холодильнику: на користь це йому не піде. Особливо в тому разі, якщо ви поставили пляшку не на полицю, а розташували в лотках дверцят техніки. При кожному відкритті холодильника створюється температурний перепад, що погіршує якість олії. Також не варто залишати олію поблизу від увімкнених батарей і поруч із плитою. Висока температура негативно позначається на властивостях продукту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *